No 21. decembra Antalis Dizaina centrs pošas uz jaunām mājām! Informācija, par jauno Dizaina centra mājvietu, - sekos.

image-from-the-document-manager

Produktu klāsts

 

Image_2017_logo_home_219x83.png

 

 

Image® - ideāla papīru izlase. Maziem kopētajiem vai lielām digitālajām
iekārtām birojā vai Jūsu 
komerciālajā kopēšanas centrā, Image® noderēs 
vienkāršām prasībām vai ļoti īpašām vajadzībām.

 

Vai jūs meklējat papīru lāzera, tintes vai digitālajai drukai? Jūs to atradīsiet Image® papīru klāstā.
Teicamas krāsainas izdrukas ar Image® Digicolor® lāzera vai digitālajām iekārtām, videi draudzīga
druka ar Image® Recycled, liela apjoma druka ar Image® Business un Image® Volume, - Image®
izvēlas pareizo papīru Jūsu vajadzībām.

 

 

Image_Business_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Business ir multifunkcionāls augstas kvalitātes papīrs, garantē augstu drukāšanas ātrumu un teicamas kvalitātes izdrukas jebkura veida drukāšanas iekārtās. Pateicoties papīra tehniskajai kvalitātei, tas ir īpaši piemērots abpusējai drukai. Image® Business ir PEFC sertificēts.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Volume_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Volume ir uzticams multifunkcionāls biroja papīrs liela apjoma drukas un kopēšanas darbiem birojā vai mājas apstākļos. Piemērots visu veidu kopētājiem, melnbaltajiem lāzera un tintes printeriem un faksa aparātiem.
 

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Coloraction_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Coloraction krāsaino papīru piedāvājumā ir krāsaini 80, 120 un 160 g/m2 papīri 500 lokšņu iepakojumos A4 un A3 izmēros. Mūsu sortimentā atradīsiet Image® Coloraction papīriem pieskaņotas krāsainas aploksnes 110x220 mm izmēros.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Digicolor_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Digicolor® ir augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, īpaši izstrādāts lāzerprinteriem, multifunkcionāliem kopētājiem un digitālajām iespiedmašīnām, sniedzot izcilu kvalitāti. Image® Digicolor® ir FSC® sertificēts un un tam ir Ecolabel sertifikācija.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Recycled_Regular_White_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Recycled var lepoties ar 100% otrreiz pārstrādātu biroja papīru baltā un dabīgi baltā tonī. Abi toņi atbilst stingriem vides standartiem. Visi baltie papīri ir FSC® sertificēti, un dabīgi baltajiem papīriem ir Blue Angel un Eco Label sertifikāti.
 

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Impact_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Impact augstā baltuma pakāpe uzlabos jūsu izdruku kvalitāti. Pateicoties Colorlok tehnoloģijai, tas ir ideāli piemērots krāsu izdrukām, prezentācijām, atskaitēm. Papīram ir 200+ gadu arhīvnoturība un tas ir FSC® sertificēts. Pieejams poligrāfijas formātos.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Indigo_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Indigo ir augstas kvalitātes nekrītots papīrs, īpaši izstrādāts un sertificēts HP Indigo tehnoloģijām, skaidrākiem attēliem un košākām krāsām. Piemērots arī ofseta drukai. Image® Indigo is FSC® sertificēts. Pieejams SRA3+.

 

Image_Business_Light_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Light papīra ražošanā tiek izmantots mazāk koksnes šķiedras nekā standarta 80 g papīram, tādējādi ietekme uz apkārtējo vidi tiek samazināta, neietekmējot papīra un drukas kvalitāti. Image® Light ir ideāli piemērots ikdienas biroja drukāšanas un kopēšanas darbiem.

 

Image_ImpactPlus_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Impact Plus ir augstas kvalitātes papīrs ar īpašu gludumu izcilai krāsu reprodukcijai. Ar Colorlok tehnoloģiju tas sniedz vel labākus drukas rezultātus. Papīram ir 200+ gadu arhīvnoturība un tas ir FSC® sertificēts.