image-from-the-document-manager

Produktu klāsts

 

Image_2017_logo_home_219x83.png

 

 

Image® - ideāla papīru izlase. Maziem kopētajiem vai lielām digitālajām
iekārtām birojā vai Jūsu 
komerciālajā kopēšanas centrā, Image® noderēs 
vienkāršām prasībām vai ļoti īpašām vajadzībām.

 

Vai jūs meklējat papīru lāzera, tintes vai digitālajai drukai? Jūs to atradīsiet Image® papīru klāstā.
Teicamas krāsainas izdrukas ar Image® Digicolor® lāzera vai digitālajām iekārtām, videi draudzīga
druka ar Image® Recycled, liela apjoma druka ar Image® Business un Image® Volume, - Image®
izvēlas pareizo papīru Jūsu vajadzībām.

 

 

Image_Business_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Business ir multifunkcionāls augstas kvalitātes papīrs, garantē augstu drukāšanas ātrumu un teicamas kvalitātes izdrukas jebkura veida drukāšanas iekārtās. Pateicoties papīra tehniskajai kvalitātei, tas ir īpaši piemērots abpusējai drukai. Image® Business ir PEFC sertificēts.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Volume_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Volume ir uzticams multifunkcionāls biroja papīrs liela apjoma drukas un kopēšanas darbiem birojā vai mājas apstākļos. Piemērots visu veidu kopētājiem, melnbaltajiem lāzera un tintes printeriem un faksa aparātiem. Image Volume tehniskā datu lapa atrodama šeit.
 

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Coloraction_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Coloraction krāsaino papīru piedāvājumā ir krāsaini 80, 120 un 160 g/m2 papīri 500 lokšņu iepakojumos A4 un A3 izmēros. Mūsu sortimentā atradīsiet Image® Coloraction papīriem pieskaņotas krāsainas aploksnes 110x220 mm izmēros.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Digicolor_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Digicolor® ir augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, īpaši izstrādāts lāzerprinteriem, multifunkcionāliem kopētājiem un digitālajām iespiedmašīnām, sniedzot izcilu kvalitāti. Image® Digicolor® ir FSC® sertificēts un un tam ir Ecolabel sertifikācija.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Recycled_Regular_White_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Recycled var lepoties ar 100% otrreiz pārstrādātu biroja papīru baltā un dabīgi baltā tonī. Abi toņi atbilst stingriem vides standartiem. Visi baltie papīri ir FSC® sertificēti, un dabīgi baltajiem papīriem ir Blue Angel un Eco Label sertifikāti.
 

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Impact_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Impact augstā baltuma pakāpe uzlabos jūsu izdruku kvalitāti. Pateicoties Colorlok tehnoloģijai, tas ir ideāli piemērots krāsu izdrukām, prezentācijām, atskaitēm. Papīram ir 200+ gadu arhīvnoturība un tas ir FSC® sertificēts. Pieejams poligrāfijas formātos.

Pasūtīt e-veikalā

 

Image_Indigo_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Indigo ir augstas kvalitātes nekrītots papīrs, īpaši izstrādāts un sertificēts HP Indigo tehnoloģijām, skaidrākiem attēliem un košākām krāsām. Piemērots arī ofseta drukai. Image® Indigo is FSC® sertificēts. Pieejams SRA3+.

 

Image_Business_Light_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Light papīra ražošanā tiek izmantots mazāk koksnes šķiedras nekā standarta 80 g papīram, tādējādi ietekme uz apkārtējo vidi tiek samazināta, neietekmējot papīra un drukas kvalitāti. Image® Light ir ideāli piemērots ikdienas biroja drukāšanas un kopēšanas darbiem.

 

Image_ImpactPlus_RangeChoice_182x179.jpg

Image® Impact Plus ir augstas kvalitātes papīrs ar īpašu gludumu izcilai krāsu reprodukcijai. Ar Colorlok tehnoloģiju tas sniedz vel labākus drukas rezultātus. Papīram ir 200+ gadu arhīvnoturība un tas ir FSC® sertificēts.