image-from-the-document-manager

Jaunumi

 

Curious_logo_350x91.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaunā The Paper Book 2018-2021 ir klāt!

 

 Paper_Book.jpg

 

Arjowiggins Creative Papers ir radījis brīnišķīgā sortimenta - dizaina papīru grāmatu, kas ir starptautiskais standarts nākamajiem trijiem gadiem. 60 jauni toņi.  Eleganti, pārliecinoši un radoši! #thepaperbook #arjowiggins

 

Vēlaties uzzināt vairāk?

 

- Jautājiet saviem Antalis Produktu konsultantiem

 

- Vēlaties iepazīties tuvāk? Nāciet ciemos uz Antalis Dizaina centru! (Iepriekš lūdzam sazināties par tikšanās laiku, zvanot 67  878 128)

 

- Vairāk par Arjo Wiggins jaunumiem uzziniet Arjowiggins Creative Papers mājas lapā

 

 

 

Curious Alchemy

>> Curious Alchemy - jaunums papīra zinātnē 2018

Curious Alchemy ir jaunākais Arjowiggins radošo darbu jaunievedums, kas pieejams tikai Antalis. Ar savu metālisko virsmu tas atgādina moderno fasāžu estētiku, siltās un patenētās jauno interjeru un produktu virsmas. Katrs tonis ir unikāls, radot žilbinošu atspulgu, kurā veidojas jaunas tekstūras un krāsu kontrasti. Pielietojums ir tik dažāds: grāmatām, vizītkartēm, ielūgumiem, premium klases iepakojumiem un virkne citos radošos darbos.

 

Pieejams 5 toņos – Gold, Silver, Copper, Platinium un Titanium.

 

 

 

 

 

 

Pasūtīt e-veikalā
Curious MetallicsKad dizaineri izvēlas papīru, viņu pirmais kritērijs visbiežāk ir krāsa. Curious  Metallics mērķis ir iedvesmot radošumu
it visā,  parādot krāsu gammu rakstu unikālās īpašības  plašākam ideju klāstam. 


Jaunais Curious Metallics dizainu papīru kolekcija ir sakārtota astoņās "ģimenēs", lai vienkāršotu papīra saskaņošanu,
kā arī piemeklēt saderīgas aploksnes. Katrā ģimenē ir krāsas, kas ir skaidri saistītas viena ar otru un ir viegli sakombinējamas.
Arjowiggins krāsu paletes dažādie toņi papildina citu krāsu krāsu toņus, padarot  harmoniskas kombinācijas dažādos diapazonos.

 

Curious Metallics papīru kolekcijas izstrādātas tā, lai izveidotu izsmalcinātu metāla mirgojošu apdruku, kā arī radīt elegantu dizainu iepakojumam.
Pie tam, papīrs ar savu stingrību – dod perfektu drukāšanas vieglumu, neradot putekļus, dodot ātrāku laiku lakas nožūšanai. Curious Metallics ir
ideāls papīrs visprasīgajiem drukātājiem un dizaineriem.