JAUNUMS Coala Interior Film

Jaunums Coala Interior Film

Coala_interior_film_1440x540px.jpg
 


Pasūtīt produktus    Pasūtīt paraugus   Sazināties ar Produktu konsultantu    Skatīt paraugu video

 

Vēlaties piešķirt jaunu dzīvi savām telpām?

 

Antalis piedāvā Coala Interior Film - dekoratīvo pašlīmējošo materiālu zīmoluCoala Interior Film ietver vairāk nekā 650 viegli uzklājamus apdares materiālus, kas piedāvā dabīga izskata faktūras, ar kurām rekordīsā laikā var aplīmēt lielāko daļu virsmu. Coala Interior Film ir ideāli piemērota lietošanai mājās vai komerciālos nolūkos, padarot tās par izdevīgu risinājumu interjera, telpu dekorēšanai. Ar šīm pašlīmējošām plēvēm var pārklāt mēbeles, sienas, iekārtas un daudz ko citu.

 

 


Coala Interior Film klāstā ir astoņas kolekcijas:


Wood, Solid colours, Leather, Marble, Metallic, Glitter, Natural Stone un Fabric. Visas šīs tekstūras ir termoformējamas (var tikt uzklātas uz nelīdzenām virsmām) līdz 15% iestiepumā no to apjoma. Ieteicams izmantot profesionāla līmetāja pakalpojumus, īpaši, ja dekoratīvās plēves ir jāuzlīmē uz noapaļotām formām vai leņķiem. Pieejamas no 2 metriem, 122 cm platumā. Vairāk nekā 200 veidus var pasūtīt un 3 dienu laikā saņemt mūsu noliktavā. 

 

wood   solid colours   leather   marble
             
Wood   Solid Colours   Leather   Marble
             
mettaliser.jpg   glitter   stone   fabric
             
Metallics   Glitter   Stone   Fabric


 

Nemainiet vecos galdus. Tā vietā aplīmejiet tos ar reālistisku ādas apdares dekoratīvo plēvi. Vai jūsu sienas ir jāpārkrāso, bet jūs nevarat atļauties slēgt savas telpas? Pārklājiet tās ar Coala Interior Film audumu tekstūru, lai izveidotu mājīgu, greznu vidi.

 

Neatkarīgi no tā, vai tā ir privātmāja vai publiska telpa, Coala Interior Film ātri uzklājas (darbs vienai dienai un dienā bez pārtraukuma jūsu biznesā) un tā ir bez smaržas.  

       Coala Interior Film

 
Coala Interior Film     

Coala Interior Film ir viegli uzklāt, pateicoties tās Bubble Free līmei un to var mazgāt ar mitru sūkli. Plēve ir ugunsdroša un ar UV staru aizsardzību. Izmantotajai šķīdinātāju līmei ir spēcīgs, noturīgs savienojums, kas nodrošina pilnīgu pielipšanu pēc 24 stundām.

 

Eksperimentējiet ar virsmām, lai sasniegtu iecerēto vizuālo efektu. Izvēties materiālus kolekcijas katalogos -  jautājiet tos saviem Produktu konsultantiem 

 

paperman