Sticotac Background Technical Specifications

Tehniskā informācija

logo magnecote

Sticotac ir augstas kvalitātes

pašlīmējošais papīrs

 

Tam piemīt paaugstināts loksnes stingrums, lai sasniegtu
labākos drukas rezultātus. Lai piešķirtu loksnei stabilitāti,
tiek izmanots arī augstas kvalitātes krafta aizmugures papīrs.


 

 

Drukāšanas un glabāšanas vadlīnijas

 

> Griešana

Griešanas asmeni jāuztur pēc iespējas tīrāku, izmantojot standarta šķīdinātāju produktus abās asmens pusēs. Metāla plātni, kas, griežot papīru, satur loksnes vajadzīgajā pozīcijā, jāuzstāda ar minimālu spiedienu. Papildus tiek ieteikts negriezt vairāk kā 100 loksnes.

 

> Uzglabāšanas veidi

Izvairieties no tiešiem saules stariem un uzglabāšanas blakus karstuma avotiem. Loksnes nedrīkst turēt mitros apstākļos un tās vienmēr jāuzglabā aizsargiepakojumā. Ieteicamie uzglabāšanas apstākļi ir 15-23°C un relatīvais mitrums 46-65%. Uzglabājiet loksnes oriģinālajā iepakojumā, un aklimatizējiet materiālu 24-48 stundas pirms lietošanas. Tiklīdz oriģinālais iepakojums tiek atvērts, aizsargājiet loksnes no mitruma, iepakojot papīru plēvē.

 

> Līmes veids

Loksnēm ir permanentā akrila līme un piemīt augsta pirmatnējā pielipšanas spēja, piemērota labai pielipšanai pie dažādām virsmām.

 

> Digitālā druka

Mēs iesakām veikt iepriekšējus testus, lai pārbaudītu drukas piemērotību katrai digitālajai iespiedmašīnai, jo rezultāts var atšķirties.

 

> Kontakts ar pārtiku un rotaļlietām

Sticotac ir piemērots netiešā kontaktā ar pārtiku un atbilst BGW noteikumiem un ir apstiprināts FDA (Pārtikas un zāļu inspekcija). Sticotac atbilst Direktīvai CE 9426, kas attiecas uz smago metālu saturu, un tādējādi ir piemērots kontaktā ar rotaļlietām (EN 71.3).

 

 

 

 

paperman