Rūpes par vidi

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Mūsu  videi - visnekaitīgāko

Antalis izstrādā un pārdod arvien plašāku videi draudzīgu produktu klāstu, nodrošinot, ka tie nāk no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem, kuriem ir starptautiski atzīti marķējumi un sertifikācijas.

Katrs mūsu lēmums, mūsu rīcība ietekmē apkārtējo vidi. Un saudzēt to var ikeviens no mums. Mūsu uzņēmums vēlas dot ieguldījumu rūpēs par vidi - veidojot un piedāvājot vidi saudzējošu papīru un materiālu klāstu, nodrošinot ar pilnvērtīgu informāciju par produktu izcelsmi, ražošanu un pārstrādi.

Lielākajai daļai no Antalis piedāvātajiem produktiem ir vides sertifikāti un/vai eko marķējumi un šie produkti tiek ražoti saskaņā ar ISO 14001 un EMAS standartiem. Antalis piedāvājumā ir arī otrreizējās pārstrādes papīri un aploksnes.

Mūsu uzņēmums FSC® (Forest Stewardship Council®) un PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) Piegādes ķēdes sertifikātus saņēma 2007. gada novembrī. Kopš 2010. gada augusta Antalis International sastāvā esam saņēmuši grupas (Multi-site) FSC® Piegādes ķēdes sertifikātu un PEFC Piegādes ķēdes sertifikātu.

Logo_SubHome_210x109.png

 

Cocoon, zaļo tehnoloģiju iedvesmots!

100% otrreizēji pārstrādātas šķiedras papīrs ar paaugstinātu baltumu, nodrošinot izcilu drukas rezultātu.
Papīrs ir FSC® sertificēts. Pārstrādāta papīra ražošana atstāj mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi nekā papīra ražošana no pirmreizējās šķiedras. Tiek patērēts mazāk enerģijas un ūdens, kā arī samazināts oglekļa izmešu daudzums.

Pieejams plašs Cocoon produktu klāsts, no krītota papīra līdz biroja papīram, visdažādākajiem drukas darbiem and drukas tehnoloģijām.

Uzziniet vairāk

FSC certified product      NAPM Recycled 100%      EU Flower     PCF      Recycled Paper 100%      Heavy Metal

Logo_Cyclus_119x89.png

 

Cyclus, 100% otrreizēji pārstrādāts papīrs!

Cyclus tiek ražots tikai no 100% otrreizējās pārstrādes šķiedrām, saskaņā ar stingriem vides standartiem un ir piemērots dažāda veida drukas un pēcapstrādes procesiem.

Izvēlēties pareizo papīru ir atbildīga rīcība, kura palīdz ilgtspējīguma idejas realizācijai. Ja Jums rūp oglekļa emisijas samazināšana un efektīva enerģijas izmantošana, un vienlaicīgi vēlaties iegūt kvalitatīvu produktu - Cyclus ir pareizā izvēle. Pārstrādāta papīra ražošana atstāj mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi nekā papīra ražošana no pirmreizējās šķiedras. Tiek patērēts par 84% mazāk enerģijas un 65% mazāk ūdens.

Uzziniet vairāk

Blue Angel      Recycled Paper 100%      EU Flower       PCF      NAPM Recycled 100%      Heavy Metal                          

Logo_SubHome_210x109.png

 

Digigreen - vidi saudzējoša izvēle!

Digigreen – augstākās kvalitātes daudzfunkcionāls papīrs, paredzēts gan HP Indigo drukas iekārtām, gan iekārtām, kurās izmanto sauso toneri. Tas nodrošina augstāko drukas kvalitāti, tai pat laikā atbilstot visstingrākajām vides aizsardzības prasībām.

100% Digital – pārbaudīts uz visa veida digitālajām iespiedmašīnām. 100% Green - Digigreen gatavots no otrreizēji pārstrādātas šķiedras, tam piešķirts FSC® Mix Credit sertifikāts un Eiropas Ecolabel akreditācija.

Digigreen - augstas kvalitātes un plaša sortimenta papīrs bez kompromisiem attiecībā uz vidi …. Izvēle, ar kuru var lepoties!

Uzziniet vairāk

FSC certified product      NAPM Recycled 100%      EU Flower     PCF      Recycled Paper 50%      Heavy Metal                 

Logo_Subhome_210x109.png

 

Conqueror

Conqueror ir nepārspēta reputācija vides inovācijās. Zīmols 1991. gadā pirmais uzsāka Recycled sēriju un līdz 2006. gadam visi Conqueror papīri saņēma  FSC® sertifikātu. Šodien, 12 Eiropas valstīs, tie ir klasificēti kā CarbonNeutral®.

Conqueror Recycled sortimentā ir papīri no 100% un 25% pārstrādātas šķiedras. Tā ir Eiropā pirmā augstas kvalitātes papīru sērija ar augstu gludumu un baltumu no otrreizēji pārstrādātas šķiedras, kuru īpašības un izskats ir pilnībā līdzvērtīgs papīram no pirmreizējās šķiedras. Conqueror Recycled sērija unikāla arī tāpēc, ka papīra izejviela ir FSC® otrreizēji izmantots papīrs - t.i. makulatūras izcelsmei iespējams izsekot līdz pat mežam.

Conqueror Bamboo ir augstākās kvalitātes nekrītots dizaina papīrs, kas ražots no 50% bambusa šķiedras un 50% FSC sertificētas celulozes.

Uzziniet vairāk

FSC certified product      PCF      Recycled Paper 100%     Recycled Paper 50%      CO2 Neutral