Rūpes par vidi

Green-toolbox-259x194.jpg

Green Tool Box

Patiesība par druku & papīru

Daudzi cilvēki uzskata, ka papīrs nav videi draudzīgs. "Tas veicina mežu izciršanu (atmežošanu)"; "Mums jāizvairās no drukāšanas par katru cenu", '"Mums jāpārtrauc ražot miljoniem eksemplāru drukāto katalogu", "Mums ir jāaizpilda visas administratīvās veidlapas online", "Uzņēmumi, kuri neizmanto papīru ikdienas komunikācijā, ir daudz vairāk ekoloģiski atbildīgi." Mēs bieži redzam e-pastu un kampaņu parakstus, kuri aicina neizmantot saziņā papīru. Ar šādu rīcību daudzi uzņēmumi un viņu klienti domā, ka viņi darbojas kā atbildīgi pilsoņi. Tā rezultātā, cieš vairākas nozares – poligrāfijas, reklāma u.c. Lielā mērā tas ir tādēļ, ka sabiedrībā ir radies un tiek uzturēts nepareizs priekšstats  par papīru.
 

Mēs komunicēsim ar citādāku vēstījumu.

Mēs vēlamies sniegt savu artavu, kā pretnostatījumu mītiem par papīra kaitīgumu videi. Esam izstrādājuši un izveidojuši komunikāciju instrumentus, kuri balstās uz labi argumentētu, racionālu, uzticamu informāciju, pamatotu ar faktiem un skaitļiem par to, cik lielā mērā mūsu nozare ir faktiski atbildīga par apkārtējo vidi.  Šos instrumentus var izmantot ikviens no Jums  - tiem ir neitrāls, informatīvs un izglītojošs raksturs. Piemēram mūsu video „DID YOU KNOW?”. Ja ikviens no Jums izmantos šos komunikāciju instrumentus  - gan paši, gan Jūsu klienti  - mēs sasniegsim tūkstošiem cilvēku un vairāk. Zemāk jūs atradīsiet vairākus instrumentus un informāciju, kā tos izmantot.
 
Darbosimies kopā, lai kliedētu mītus par papīru.

 • Dalieties ar "Vai Tu zināji?" video   

 • Lietojiet zaļo e-parakstu

  green-signature-master_LAT.png

  INSTRUKCIJAS, KĀ LEJUPLĀDĒT UN LIETOT E-PARAKSTU

  >> 1 - Saglabājiet šo attēlu savā datorā (noklikšķiniet ar labo peles taustiņu un izvēlieties Save as)

  >> 2 - Ievietojiet atēlu savā e-mail parakstā

  >> 3 - Izveidojiet saiti no attēla uz Did You know? video, kuru jūs iepriekš publicējāt savā mājas lapā vai saiti uz Antalis mājas lapu - http://www.antalis.lv/business/home/rupes-par-vidi/vai-tu-zinaji-video.html

GREEN STAR SYSTEMTM VIDEO

Lai palīdzētu jums saprast, kāpēc Green Star System TM ir viegli pielietot un pielāgot, lūdzu noskatieties šo video. Jūs varat lejupielādēt Green Star System TM logotipus un šo video savā mājas lapā.