Rūpes par vidi

RATP

Klienta atsauksme

RATP izvēlas otrreiz pārstrādātu papīru no Antalis

RATP, piektais lielākais sabiedriskā transporta uzņēmums visā pasaulē, paplašina ilgtspējības apņemšanos saviem komunikācijas pakalpojumiem, izmantojot videi draudzīgu papīru uzņēmuma korporatīvās komunikācijas materāliem (gada pārskati, finanšu pārskati, brošūras ...). Izteikti balts, 100% otrreiz pārstrādātu papīru klāsts Cocoon no Eiropas vadošā papīra izplatītāja Antalis, tika izvēlēts visām RATP publikācijām, pateicoties spēcīgam vides sniegumam un izcilam drukas rezultātam.


Cocoon logo

Cocoon  ir balts 100% pārstrādes papīrs. Tam ir patīkami pieskarties, un tas ir arī ekonomiski izdevīgs. Pateicoties šīm īpašībām, apvienojumā ar videi draudzīgo vēstījumu, kas atbilst mūsu Korporatīvās sociālās atbildības stratēģijai, mēs izvēlējāmies Cocoon papīru klāstu saviem saziņas materiāliem, norādīja Ariane Ramboer, Korporatīvās komunikācijas and KSA pārskatu vadītāja. “Turklāt, mēs bijām pārsteigti par augsto drukas kvalitāti, jo pat tumšākas fotogrāfijas uz Cocoon papīra izskatījas teicami.  Esmu saņēmusi tik daudz pozitīvu atsauksmju iekšienē, un tagad citas komandas komunikāciju departamentā arī novērtē un izmanto Cocoon".

RATP korporatīvo komunikāciju serviss turpina drukāt dokumentus, piemēram, darbības un finanšu pārskatu, jo šie stratēģiskie dokumenti bieži tiek nodoti amatpersonām vai pasniegti kā galvenie rādītāji pasākumos vai izstādēs. Turklāt šos publikāciju veidus ir vieglāk lasīt drukātā formātā nekā uz ekrāna.

Papīrs tiek izmantots arī uzņēmuma sociālo, ekonomisko un pakalpojumu brošūrām. “Katrai publikācijai mēs vēlējāmies vienkāršu, elegantu papīru ar augstu tilpummasu. Cocoon teicami atbilst šiem kritērijiem. Vēl viens ievērojams ieguvums ir tas, ka papīrs tiek ražots Francijā.Pateicoties eko kalkulatoram, kurš pieejams Antalis mājas lapā, RATP var aplūkot, kā samazinās ietekme uz apkārtējo vidi, izmantojot otrreiz pārstrādātu papīru.

 “Papīrs ir būtisks jebkurā visaptverošā KSA politikā" uzsver Stéphane Courtot, Antalis Francija prezidents un rīkotājdirektors Antalis Rietumeiropā. Izmantojot pārstrādātu papīru vai papīru izgatavotu no sertificētām šķiedrām, uzņēmumi, tādi kā, RATP darbojas arī kā atbildīgi pilsoņi, atbalstot ilgtspējīgi apsaimniekotu mežu attīstību.  

Cocoon ir 100% pārstrādāts papīrs, kuram piešķirtas 5 zvaigznes Green Star System klasifikācijā, produktu vērtēšanas sistēmā, kura apvieno svarīgu informāciju par šķiedras izcelsmi un ražošanas procesu un pielīdzina katru papīra produktu zvaigžņu vērtējumam no nulles līdz pieci, pamatojoties uz konkrētā produkta veikumu vides saudzēšanas jomā.