Pielietojums

Outdoor_Signage_259x194.jpg

Izkārtnes  vidē

Pārliecību, ka raidīsit pareizo vēstījumu un izmantosit pareizo attēlu, lai reklamētu savu uzņēmumu, zīmolu, produktu vai pakalpojumu, stiprinās trāpīga pareizā pamatnes materiāla izmantošana. Izvēlieties vides izkārtni pareizi, un visi Jūs pamanīs.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Ņemiet vērā vietu, kur Jūsu vides izkārtne atradīsies, jo tas ietekmēs to, kurus materiālus izmantosit. Jāņem vērā arī paredzētais kalpošanas laiks, tiešu saules staru iedarbība, spēcīgs vējš, intensīvs satiksmes līmenis vai augsta citu, līdzīgu displeju koncentrācija.
  •  Pārdomājiet šos un citus saistītos jautājumus un pēc tam izvēlieties izmantošanai piemērotāko materiālu.
  •  Veidojot vides izkārtnes, reklāmas un displejus, īpaši svarīga ir gaismizturība. Ir pieejami produkti, kas garantē krāsu noturību konkrētā laika periodā.
  •  Ja grasāties apgaismot izkārtni, Jums jāizlemj, vai tā tiks apgaismota no priekšpuses vai aizmugures, jo tas ietekmēs materiāla veidu, ko varat lietot.
  •  Svarīgs apsvērums ir Jūsu izvēlētās izkārtnes/reklāmu izmērs un svars, jo Jums jāpārliecinās, ka materiāli, ko vēlaties lietot, ir pieejami nepieciešamajos izmēros, kā arī vai pieļaujams vienā displejā izmantot vairākus gabalus.
  •  Prātā jāpatur arī tas, vai Jūsu izkārtne/reklāma būs pastāvīga vai paredzēta īsam laikam, jo jāņem vērā gan izmantoto materiālu, gan stiprinājumu veids, īpaši, ja izkārtne varētu bojāt apakšā esošo virsmu.
  •  Cik elastīgam jābūt Jūsu izmantotajam materiālam? Apdomājiet, kur tas tiks piestiprināts vai pie kā pielīmēts, jo ir produkti, kas derēs lielākajai daļai virsmu, tostarp nelīdzenām virsmām un pat tādām, kas satur kniedes.

Ieteicamie produkti

> Dibond
> Palfoam

 

Dibond 

Alumīnija kompozīta loksnes, kas paredzētas displejiem un izkārtnēm.

Palfoam 

Augstas kvalitātes, vieglas PVC loksnes no stingras plastmasas.

Uzziniet vairāk
paperman