Pielietojums

window_graphics_259x194-1.jpg

Grafiskie  materiāli logos

Logi vai stiklotās virsmas Jūsu veikalā vai birojā var nodrošināt ideālu, labi pamanāmu vietu, kas ļauj popularizēt Jūsu uzņēmuma piedāvātos produktus vai pakalpojumus.

Grafiskie materiāli logiem var tikt veidoti pēc pasūtījuma un saskaņoti ar pārējām izkārtnēm, lai raidītu skaidrāku vēstījumu par Jūsu uzņēmumu. Logus var pārvērst lielos uzņēmuma reklāmas laukumos, neierobežojot dabīgās gaismas piekļuvi un būtiski neaptumšojot skatu pa logu. Piedāvājumā ir īslaicīgai izmantošanai paredzēts vinils uz logiem, caurspīdīgi un puscaurspīdīgi materiāli, vieglas pielipšanas risinājumi iekšpusē un speciāli drukas materiāli.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Tāpat kā lielākajai daļai reklāmu, ko izvieto pārdošanas vietās, Jūsu reklāmas vai loga rotājuma „paredzamais mūža ilgums” noteiks, kādu materiālu Jums vajadzētu izmantot, jo materiālam ar ilgāku paredzēto kalpošanas ilgumu ir jāturpina izskatīties labi visu šo laiku, lai tas varētu efektīvi popularizēt Jūsu zīmola nosaukumu vai uzņēmuma tēlu.
  •  Reklāmas logos, kas paredzētas īstermiņa lietošanai, var veidot uz statiska pielīpoša materiāla vai ar noņemamu/mazlipīgu līmi, kamēr, izstrādājot versijas, kas paredzētas lietošanai ilgāku laiku, jāizmanto ilgstoši noturīga līme.
  •  Ņemiet vērā, ka apdrukāšanai iespējams izmantot caurspīdīgas vai gaismu necaurlaidīgas pamatnes, un Jums jāpārliecinās, ka dizains un ziņojumi, ko vēlaties nodot, ir piemēroti produktam, kuru izlemjat lietot.
  •  Logos izvietotās reklāmas tiek pakļautas ievērojamai saules gaismas iedarbībai, kas ietekmē gaismizturību. Ir produkti, kas garantē krāsas noturību noteiktu laika periodu, un, ja tas ir svarīgi, pārliecinieties, ka izvēlieties produktu, kas nodrošina nepieciešamo garantiju.
  •  Lai uzklātu grafiskos materiālus uz logiem, izmanto arī perforētu logu plēvi, kas neaizsedz redzamību un neaizkavē gaismas iespīdēšanu telpās. Atkarībā no izmantošanas veida Jūs varat lietot dažādus caurumojumu veidus, un, ja grasāties drukāt ar UV tehnoloģiju, iesakām izvēlēties speciāli izstrādātu materiālu.

Ieteicamie produkti

> Coala One Way Vision UV
> Coala 1D Lam Matt
> Coala 1D Lam Gloss
> Coala 2D Lam Matt
> Coala 2D Lam Gloss
> Coala X-Tac

coala one way vision uv

Vienpusējai apdrukai ar dubultu PP ieliktni, īpaši izstrādāts UV drukas tehnikai.

Uzziniet vairāk

coala 1d lam gloss

Apdrukājams, caurspīdīgs monomēra vinils.
 

Uzziniet vairāk

coala 2d lam gloss

Apdrukājams, caurspīdīgs polimēra vinils.
 

Uzziniet vairāk

coala x-tac

Novatorisks produkts – uzlīmes uz līdzenas virsmas bez līmes!

Uzziniet vairāk
paperman