Pielietojums

floor_graphic_259x194.jpg

Grīdas  grafikas

Grīdas grafika ir lielisks veids, kādā komunicēt un piesaistīt uzmanību. To var izmantot, lai ģenerētu vai novirzītu plūsmu, piesaistītu uzmanību kādai īpašai jomai vai produktam, tā arī palielina un dažādo Jūsu komunikācijas telpu.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Ņemiet vērā veidu, kādā stends tiks būvēts, jo arī tas ietekmēs vēlamo materiālu izvēli.
  •  Ja stends atrodas ārpusē vai daļēji ārpusē, vajadzētu ņemt vērā izmantoto materiālu izturību pret tiešiem saules stariem, lietus ūdeni, sniegu vai citām vides faktoriem. Ir produkti, kas īpaši paredzēti īstermiņa vides reklāmām uz grīdas – Jūs varētu apsvērt iespēju uzsākt komunikāciju autostāvvietā vai arī kādas tirdzniecības izstādes ieejas durvju priekšā
  •  Izvēles izdarīšanā svarīgi ņemt vērā arī segumu, uz kura tiks klāts materiāls. Iesakām izvēlēties atšķirīgus produktus, ja klājat uz keramikas flīzēm, asfalta vai paklāja.
  •  Apsverot, kurus materiālus lietot grīdas grafikas mērķiem, jāņem vērā arī noteikumi, kurus nepieciešams ievērot: pārliecinieties, ka izvēlētais produkts ir atbilstoši izturīgs pret slīdēšanu un sertificēts. Piemēram, ir ugunsdroši produkti, kuri atbilst stingrākajiem noteikumiem, kas saistīti ar prasībām par dalību izstādēs.
  •  Vissvarīgākā nozīme izstāžu stendu dizaina un ekspozīcijas izstrādē ir vizuālajam efektam, tāpēc piedāvājam dažādas pamatnes, kas pieejamas, lai palīdzētu Jums izcelties pūlī, tostarp 3D, atstarojošā stikla, kā arī tās, uz kurām iespējams projicēt attēlus.

Ieteicamie produkti

> Coala Event Walk
> Vietējās grīdas grafikas – vinils un laminēšana

 

coala event walk

Tieši apdrukājiet un klājiet uz grīdas ārpusē, lai iegūtu neslīdošu reklāmu uz asfalta!

Uzziniet vairāk
paperman