Pielietojums

reflective_259x194.jpg

Atstarojoši  materiāli

Atstarojoši materiāli palīdz glābt dzīvību – tie uzlabo redzamību un drošību. Visu veidu transportlīdzekļu marķēšanai, sākot no kravas automobiļiem līdz pat operatīvajiem transportlīdzekļiem un furgoniem.

 

 

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Atstarojošie materiāli ļauj Jūs labāk saredzēt tumsā, kad tos apstaro kāds gaismas avots, piemēram, automobiļa priekšējie lukturi. Dažādas krāsas atstaro dažādu gaismas apjomu.
  •  Noteiktas krāsas un materiāli labāk atstaro gaismu tumsā. Apģērbā un ceļa zīmēs iestrādātus retro reflektorus izmanto, lai atstarotu gaismu pa trajektoriju, no kuras tā tiek raidīta, liekot tai izskatītie spožākai.
  •  Statistika parāda, ka skaidri redzamas līmlentes izmantošana ļauj par 29 procentiem samazināt sānu un aizmugurējās sadursmes autopiekabēm tumšos laika apstākļos. Tumšos, neapgaismotos apstākļos tika sasniegts samazinājums 41 procenta apmērā.* Ja pasažieru automobiļa vadītājs spēj laicīgi saskatīt kravas automobili, tad iespējams izvairīties no daudziem negadījumiem. Atstarojošie apveidu marķējumi kravas automobiļos padara to ieraudzīšanu vieglu, sniedzot vadītājiem laiku ieraudzīt transportlīdzekli, reaģēt un izvairīties no sadursmes.
  •  Visi produkti, ko izmanto transportlīdzekļiem uz lielceļiem, ir pakļauti striktākajiem drošības noteikumiem.
  • ECE-104: nosaka prasības atstarojošiem apveidu un grafiskiem marķējumiem uz kravas automobiļiem un treileriem.
  • ECE-48: regulē apgaismes ierīču un gaismas signālierīču uzstādīšanu mehāniskajos transportlīdzekļos un skaidro, kuriem transportlīdzekļiem nepieciešami apveidu marķējumi un kā tos vajadzētu uzlikt.
  • Direktīva 2007/35/CE ir nacionāla regula par apgaismes ierīču un gaismas signālierīču uzstādīšanu mehāniskajiem transportlīdzekļiem, kas pieprasa visām ES valstīm ievērot ECE-48 prasības, kas noteiktas 2008. gada jūlijā.

Ieteicamie produkti:

> Avery Reflective

paperman