Pielietojums

POS-and-POP-Materials_ContentPage_259x194.jpg

POS  - POP

Stendi pārdošanas vietās (POS) vai pirkšanas punktos (POP) ir specifiska pārdošanas veicināšanas forma, kas sastopama veikalos. Tā paredzēta, lai piesaistītu klientu uzmanību produktiem; tie var būt jaunie produkti vai īpaši piedāvājumi, to izmanto arī īpašu pasākumu, piemēram, sezonas vai svētku atlaižu kampaņu, veicināšanai. POS stendus var veidot no kartona, putu PVC, citiem materiāliem kas paredzēti izstādīšanai veikalos, īpašām kastēm, lai parādītu kampaņas produktus, produktu demonstrēšanas stendiem.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Dažādas norādes veikalos un stendi pārdošanas vietā ir efektīvs veids, kādā popularizēt noteiktu zīmolu vai produktu, tāpēc jāatvēl laiks, lai apsvērtu, kuru materiālu izmantot. Izvēle ietekmēs pārdošanas kampaņas veiksmi.
  •  Plastmasa saglabāsies ilgāk, tāpēc tās izmantošana jāapsver, veidojot POS stendus, kas paredzēti lietošanai ilgāku laiku. Kartons – rievots vai plakans – ir izmaksu efektīvākais veids, kādā radīt veikalos izmantojamās norādes. Tas būs ideāli piemērots izmantošanai īsāku laiku. Jūs varat pagarināt tā mūžu, kartonu pēc apdrukāšanas ielaminējot.
  •  Pārdomājiet arī to, kā Jūsu veikalos izvietotās norādes/stendi tiks izmantoti. Atsevišķi stāvošiem priekšmetiem jābūt izturīgiem un stingriem, turklāt svarīgs faktors, kas jāpatur prātā – cik daudz svara tie var izturēt.
  •  Ja stends ir kaut kam piestiprināts, piemēram, sienai, tad jau sākotnēji jāņem vērā, kā tas tiks izdarīts. Tas var ietekmēt Jūsu dizainu, īpaši, ja nepieciešams izurbt caurumu kartonā vai plastmasā, un tas parādīsies pamanāmā stenda daļā. Šajās situācijās jāapsver arī pamatnes svars.
  •  Izmantojot grafiskos materiālus uz grīdas vai sienas, paturiet prātā apstākļus, kam tie tiks pakļauti, kā arī kādu līmi lietosit, jo svarīgi, lai šie materiāli spētu izturēt cilvēku plūsmu, kas uz tiem kāps vai ies tiem garām, un arī to, lai materiālu noņemot, nepaliktu pārpalikumi.
  •  Rūpīgi jāapsver arī pašlīmējošo lokšņu izmantošana, jo tām jābūt ļoti elastīgām un izturīgām, lai pārliecinātos, ka tās spēs izturēt apstākļus, kuros tiks izmantotas.
  •  Jāņem vērā arī apdrukas metode, jo dažādām pamatnēm nepieciešamas atšķirīgas apdrukāšanas tehnikas.

Ieteicamie produkti

> Lightboard ECO viegls kartons
> Rievots kartons
> Stendi

lightboard eco

Šūnu kartons uz papīra bāzes ar izcilu stingrību.

Uzziniet vairāk
paperman