Pielietojums

Hanging-signage_259x194.jpg

Piekaramās  norādes

Piekaramās norādes ir pieejamas visās formās un izmēros, tās ir ideāls veids, kādā izcelt produktus, informāciju un veicināšanas aktivitātes, piesaistot klientu, darbinieku vai apmeklētāju uzmanību.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Piekaramās norādes var izmantot īstermiņa vai ilgtermiņa mērķiem. Norādei izmantotais materiāls (pamatne) atšķiras atkarībā no norādes paredzētā „dzīves ilguma”. Kartonu vai putuplastu galvenokārt izmanto īstermiņa mērķiem – izvietošanai pārdošanas vietās, bet plastmasu vai izturīgākus, ilgnoturīgākus materiālus lieto norādēm, kas paredzētas ilgstošai lietošanai.
  •  Daudzas norādes izmanto vietās, kur plaknes spēju saglabāt formu ietekmē karstums un aukstums vai spēcīgs apgaismojums. Šā iemesla dēļ svarīgs apsvērums ir pamatnes stingrība, īpaši tāpēc, ka pamatne popularizēs Jūsu zīmola vērtības vai uzņēmuma tēlu.
  •  Ja vēlaties apdrukāt abas pamatnes puses, piemēram, izmantošanai kā norādi izstādēs, Jums jāpārliecinās, ka abas puses ir ar pārklājumu, lai norāde izskatītos labi, neatkarīgi no tā, kuru pusi Jūs aplūkojat.
  •  Pārbaudiet, vai vietā, kur paredzēts izvietot piekaramās norādes, pamatnēm jābūt ugunsdrošām vai arī jāatbilst citām prasībām, piemēram, tām jābūt videi draudzīgām.

Piekaramās norādes no kartona

Kartona un putuplasta pamatnes parasti izmanto kā piekaramās norādes veikalos, tās pieejamas ar visdažādāko pārklājumu, atbilstoši apstākļiem, kuros tiks izmantotas.

> Ieteicamie produkti:
Kapa® - Stadur

Piekaramās norādes izmantošanai ilgāku laiku

Norāžu vai brīdinājumu zīmes, kas paredzētas izmantošanai ilgāku laiku, jāveido no izturīgākiem materiāliem, šajās situācijās ideāls risinājums būs plastmasa.

>Ieteicamie produkti:
Palram - Stadur - Dibond

paperman