Pielietojums

viscom_backlit_259x194.jpg

LED  displeji

LED displejus izmanto dažādu attēlu izgaismošanai no aizmugures. Mūsdienās tie ir sastopami gandrīz visur, sākot no ejām mazumtirdzniecības veikalos un viesnīcu vestibilos līdz tirdzniecības izstāžu stendiem un lidostu koridoriem. LED displeji nodrošina, lai Jūsu ziņojums būtu redzams gan dienā, gan naktī, turklāt tie arī palielina Jūsu reklāmas pievilcīgumu – LED displeji ļauj radīt košas, spilgtas krāsas, kas akcentē pārdoto produktu/pakalpojumu un piesaista potenciālo pircēju un klientu uzmanību.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Lai izvēlētos piemērotāko variantu LED displejos izmantoto grafisko materiālu izstrādei, vispirms vajadzētu ņemt vērā četrus svarīgus parametrus – grafisko materiālu izmērus (ne visi materiāli ir piemēroti īpaši platām LED displeju grafikām), novietojumu (telpās/ārpus telpām), pielietojumu (liela formāta reklāma vai ēdienkarte, kas jāapskata tuvumā...) un ilgumu (paredzēto lietošanas laiku). Šī informācija noteiks labākās grafisko materiālu izstrādes metodes un ļaus izvēlēties atbilstošu LED displeju plēves veidu.
  •  Bieži vien LED displeju izveidei iesaka izmantot matētas vai fakturētas apdares, kas parasti tiek attēlotas uz poliestera plēvēm, audumiem vai baneriem.
  • Gaismas izkliedēšana ir svarīgs parametrs, īpaši jaunajās LED apgaismojuma sistēmās.
  • Attēla kvalitāte ir svarīgākā.  LED displeji ļauj iegūt spilgtus toņus, bet akcentē arī jebkuru attēla vai pamatnes defektu.
  •  Dažādi produkti dažādiem izmantošanas veidiem – PET plēves ēdienkaršu izgaismošanai no aizmugures, audumi lielu reklāmu izgaismošanai no aizmugures lidostās…

Ieteicamie produkti

> Coala Backlit W / Coala Backlit S
> Coala Backlit Textile - audums

coala backlit

Labākais poliesters savā grupā ar lielisku gaismas izkliedēšanas spēju satriecošam LED apgaismojumam.

Uzziniet vairāk

Coala backlit textile – audums

Ļoti augstas kvalitātes poliestera audums LED apgaismojumam.

Uzziniet vairāk
paperman