Pielietojums

photo-imaging_259x194px.png

Fotoattēlu  drukāšana

Aizvien vairāk lielformāta druku un fotoattēlus izmanto kā grafiskos materiālus uz sienas, uz ēkām vai lielām stiklotām virsmām. Pareizā materiāla izmantošana nodrošinās, ka attēls, kuru vēlaties izstādīt, apmierinās visas Jūsu prasības (un vēl vairāk) neatkarīgi no tā, vai tas paredzēts izvietošanai izstādē vai kā atgādinājums uz Jūsu dzīvojamās istabas sienas par īpašu ģimenes kopā sanākšanu.

Lietas, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Veidojot lielformāta attēlus un fotogrāfijas, rēķinieties ar pabeigtā produkta izmēru un svaru, kā arī ņemiet vērā, ka svarīgi faktori ir arī materiāla biezums un tas, vai tam var redzēt cauri (no otras puses).
  •  Izvēloties izmantojamo(-s) materiālu(-s), jārēķinās arī ar drukāšanas tehnikām ko pielietosit.
  •  Nozīme ir arī pārklāšanai ar drukas tinti, jo biezākam (visas virsmas) klājumam būs vajadzīgs cits materiāls nekā tad, ja klājums nebūs tik intensīvs.
  •  Pārdomājiet, kā Jūs gribētu, lai pabeigtā apdruka vai fotoattēls izskatītos. Gludas virsmas ir ideālas, lai nodrošinātu, ka fotoattēls vai lielā druka atspoguļo katru detaļu, bet tikpat labi lieliskus un interesantus rezultātus var sasniegt, izmantojot fakturētas virsmas.
  •  Apsveriet arī to, kā izvietosit pabeigto izdruku vai fotoattēlu. Vai piestiprināsit to sienai, ierāmēsit vai piekārsit pie griestiem vai citas virsmas. Vai tas būs pakļauts spiedienam – šādā gadījumā izvēlētajam materiālam ir īpaši liela nozīme, jo tam visu kalpošanas laiku vajadzēs izturēt stiepšanu un vilkšanu.

Ieteicamie produkti

> Coala Photo Matt – matēts foto papīrs
> Coala Photo Gloss – spīdīgs foto papīrs
> Coala Backlit – LED displejiem

coala photo matt – matēts foto papīrs

Reālistisks foto papīrs, kas apvieno augstu kvalitāti un ekonomisku cenu.

Uzziniet vairāk

coala photo gloss – spīdīgs foto papīrs

Augstas kvalitātes PE foto papīrs, pieejams Fogra sertificētā versijā.

Uzziniet vairāk

coala backlit

Labākais poliesteris savā grupā ar lielisku gaismas izkliedēšanas spēju satriecošiem LED apgaismojumiem.

Uzziniet vairāk
paperman