Pielietojums

 • Transportlīdzekļu aplīmēšana

  Transportlīdzekļu izrotāšana un autoparka marķēšana ir jauns un strauji augošs tirgus segments, kas pieprasa īpaši izteiksmīgus, izturīgus, izmaksu efektīvus un uzmanību piesaistošus līdzekļus. Šis materiālu klāsts ar īpaši izstrādātām līmēm nodrošina profesionālu galarezultātu.

  Uzziniet vairāk
 • Pārdošanas vietu noformējums

  Mēs piedāvājam plašu augstas kvalitātes materiālu klāstu radošiem dizainiem un individuālajiem displejiem pārdošanas vietās.

  Uzziniet vairāk
 • Veikalu un izstāžu noformējums

  Mēs piedāvājam visaptverošu augstākās kvalitātes (Premium) lokšņu materiālu klāstu, kas atbildīs visām Jūsu veikalu un izstāžu vajadzībām. Stipri un izturīgi paneļi augstas kvalitātes skatlogiem, reklāmas planšetēm, interjera noformējumam un mēbeļu dizainam.

  Uzziniet vairāk
 • Vides reklāma

  Visi produkti lielformāta vides komunikācijai, sākot no lielizmēra materiāliem ēku sienām, lielām vides izkārtnēm un grafiskajiem materiāliem skatlogos, līdz pat uzņēmumu nosaukumu norādēm.

  Uzziniet vairāk
 • Interjera noformēšanai un tēlotājmākslai

  Zīmēšana, gleznošana un fotografēšana ir vizuālās izpausmes formas un viens no galvenajiem vizuālās mākslas veidiem. Digitālās drukas process piedāvā daudzus risinājumus un dod iespēju izvēlēties piemērotāko ieceres attēlošanas veidu.

  Uzziniet vairāk
 • Reklāmas iepakojums

  Izturīgi, viegli un pielāgojami – mūsu produktu izlase nodrošina drošu, mūsdienīgu un videi draudzīgu veidu, kādā nodrošināt, lai Jūsu produkts izceltos pārpildītajos veikalu plauktos. Mēs pārzinām mūsu materiāla tehniskās iezīmes, apvienojot dizaina un tehniskos standartus, drukāšanu un pārveidošanu, lai radītu iepakojumu daudzām nozarēm.

  Uzziniet vairāk
paperman