Pielietojums

Magazines-and-Newsletter_ContentPage_259x194.jpg

Žurnāli  & Avīzes

Kā starpnieks, uz kura Jūs drukāsiet žurnālu vai informatīvo izdevumu, Jūsu izvēlētais papīrs nodos pirmo, paliekošo iespaidu. Gan Jūsu vēstījuma saturu, gan arī publicētos attēlus uztvers citādi, ja tie būs drukāti uz visbaltākā, krītotā papīra vai arī uz raupja, nekrītota papīra visdabiskākajai noskaņai. Mēs piedāvājam arī plašu digitālo materiālu klāstu īpaši personalizētam saturam, kas ievērojami uzlabos Jūsu publikācijas ietekmi. Visbeidzot, Jūs rūpīgi izvēlēsieties aploksni, kuru izmantot.
 

lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Cik viegli lasāms ir jūsu žurnāls vai avīze, ne tikai satura ziņā, bet arī izmantoto papīru ziņā – tekstam jābūt labi salasāmam.
  •  Kādu izdevuma saziņas un kvalitātes līmeni jūs vēlaties sasniegt – augstākās vai standarta?
  •  Izlemiet, vai izdevuma dizains būs krāsains, melnbalts vai izmantosiet abu kombināciju. Izmantotajiem papīriem vajadzētu atbilst jūsu veidotā žurnāla vai avīzes saturam, izskatam un sajūtai.
  •  Ja jūs ražojat mazu apjomu, digitālā druka ir labākais un cenu ziņā izdevīgākais veids. Tas jums dos iespēju arī personalizēt jūsu avīzi vai žurnālu, piemēram ar dažādiem vākiem.
  •  Kā jūs izplatīsiet savu komunikāciju? Ja jūs plānojat to nosūtīt pa pastu, izlemiet vai jūs izmantosiet aploksnes ar lodziņu vai uzlīmes. Neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.
  •  Vienmēr paturiet prātā izmaksas attiecībā pret budžetu.

galerie art

GalerieArt_148x111.png

Galerie Art krītpapīra viendabīgā virsmu kvalitāte ļauj radīt drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla detaļa, krāsu spilgtums un viendabīgums.

Uzziniet vairāk

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111.jpg

Digigreen nodrošina augstāko drukas kvalitāti gan uz HP Indigo drukas iekārtām, gan uz iekārtām, kurās izmanto sauso toneri; papīrs ir arī videi draudzīgs.

Uzziniet vairāk

COCOON 

cocoon_push_145x111.jpg

Cocoon ir radīts, lai piedāvātu klientiem unikālus risinājumus un pievienoto vērtību - ļaujot jums pierādīt, ka vides saudzēšana patiešām ir prioritāte.

Uzziniet vairāk

Olin 

olin_push_145x111.jpg

Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Cyclus 

cyclus_push_145x111.jpg

Cyclus piedāvā plašu 100% otrreiz pārstrādātu papīru un aplokšņu klāstu, ar augstu necaurspīdīgumu, unikālu izskatu un faktūru, un atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Uzziniet vairāk

Aploksnes & aplokšņu maisiņi

envelopes&pockets_145x111.jpg

Mūsu aplokšņu sortimentā atradīsiet savai vajadzībai piemērotāko, sākot ar baltajām pasta un dizaina aploksnēm līdz lielformāta aploksnēm.

Uzziniet vairāk
paperman