Pielietojums

Letterhead-and-Corp-Com_ContentPage_259x194.jpg

Veidlapas  & Korporatīvās identitātes materiāli

Izvēloties papīru un materiālus uzņēmuma vai personiskai saziņai, ir būtiski nekļūdīties. Mūsdienu elektroniskā komunikācija ir nodrošinājusi mūs ar ērtu, ātru un uzticamu ziņojumu nodošanas sistēmu, kas ienes lielus ieguvumus modernajā dzīves veidā. Tomēr papīram joprojām ir svarīga nozīme komunikācijā, un tas joprojām ir labākais iespējamais veids, kādā nodot ziņojumu taustāmā  un vizuāli uztveramā formā.

Izvēloties pareizo papīru drukas darbam, nepieciešams ņemt vērā ziņojuma un tā saņēmēju nozīmību. Ja komunikācija ir iekšēja vai ziņojums – tikai informatīvs, par būtisku faktoru kļūst papīra izmaksu apsvērumi. Ārējā komunikācijā ļoti svarīgi atstāt pareizu pirmo iespaidu, piesaistīt un saglabāt lasītāja uzmanību, tāpēc nepieciešams papīrs, kas var radīt iespaidu un paust attieksmi.

Mūsu veidlapu un korporatīvās identitātes materiālu sadaļās Jūsu atradīsiet materiālu sortimentu, kas būs piemērots gan iekšējai, gan ārējai korporatīvajai komunikācijai. 

Lietas, kuras ir jāatceras:

 •  Jūs vēlaties lietišķu, korporatīvi ieturētu vai modernu izskatu?
 •  Pārliecinieties, ka jūsu logo labi iederas veidlapā un atbilst firmas stila pamatnostādnēm.
 •  Izlemiet vai veidlapas dizains būs krāsains vai melnbalts?
 •  Padomājiet, vai veidlapu plānots apdrukāt no abām pusēm – tad, izvēloties papīru svarīga augstāka necaurspīdīguma pakāpe vai arī biezāks papīrs, lai šīs detaļas nav redzamas cauri uz lapas priekšpuses.
 •  Izvēloties papīru, jāņem vērā arī vai tiek plānots izmantot arī kādus īpašus pēcapstrādes veidus - reljefspiedi, termogrāfiju, folijspiedi, lakošanu vai izciršanu.
 •  Ja veidlapa tiks drukātā lāzera drukas iekārtās, svarīgi izvēlēties šīm tehnoloģijām piemērotus papīrus.
 •  Vai jūs vēlaties pieskaņotas vai cita veida aploksnes?
 •  Kā jūs izplatīsiet savu komunikāciju? Ja jūs plānojat to nosūtīt pa pastu, izlemiet vai jūs izmantosiet aploksnes ar lodziņu vai uzlīmes. Neaizmirstiet, izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
 •  Vai jūsu veidlapai vai citai komunikācijai nepieciešama īpaša aizsardzība, kā piemēram personalizēta ūdenszīme, lai to nevarētu nokopēt?
 •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.
 •  Vienmēr paturiet prātā izmaksas attiecībā pret budžetu.

Olin 

olin_push_145x111.jpg


Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Cyclus 

Cyclus_News-Logo-144x109.png


Cyclus piedāvā plašu 100% otrreiz pārstrādātu papīru un aplokšņu klāstu, ar augstu necaurspīdīgumu, unikālu izskatu un faktūru, un atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Uzziniet vairāk

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg


Conqueror īpaši piemērots ne tikai ikdienas korporatīvajā komunikācijā, bet arī īpaši elegantiem un smalkiem drukas darbiem.

Uzziniet vairāk
paperman