Pielietojums

Covers-and-Folders_ContentPage_259x194.jpg

Vāki  & Mapes

Izskatieties labi gan iekšēji, gan ārēji!

Saka, ka grāmatu nevajadzētu vērtēt pēc vāka... Tieši tāpēc esam lepni, ka gādājam par to, ka materiāli iekšlapām ir tikpat lieliski kā vākiem! No konferenču mapēm līdz mācību grāmatām – mēs piedāvājam plašu izmēru un toņu klāstu mapēm, vākiem un iekšlapām.

 

 

LIETAS, KURAS IR JĀATCERAS:

  •  Padomājiet par iespaidu, kuru jūs vēlaties atstāt uz jūsu klientiem un pārliecinieties, ka kartons un citi vāku materiāli, kuru jūs izmantojat, palīdz jums to sasniegt.
  •  Digitālā druka ir iespējams labākais veids kā ražot jūsu vākus un mapes, it īpaši, ja jums nepieciešami vāki un mapes nelielā skaitā vai ar personalizāciju.
  •  Arī, pat ja jums vajag vairākus tūkstošus, sadalīt pircējus grupās un ražot vākus pielāgotus katrai grupai, būs izdevīgāk, izmantojot digitālo druku.
  •  Ja ziņojums ir svarīgs, tad radošāks materiāls palīdzēs pievērst vēl lielāku uzmanību. Ir pieejami vāku materiāli, kuru izmantošana palīdzēs radīt elegantu un pārliecinošu produktu, kas atstās iespaidu uz jūsu klientiem.
  •  Izvēloties materiālus vākiem un mapēm, svarīga ir to izturība, piemērotība locījumiem un bigošanai.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast, kāda veida vākus vai mapes vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus vai uzņēmuma korporatīvajai saziņai. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja jūs plānojat nosūtīt savu mapi vai vāku pa pastu, neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

keaykolour 

keaykolour_collection_push_145x111.jpg

Keaykolour kolekcijā apvienoti augstākās kvalitātes krāsaini papīri ar dabisku tekstūru, gramāžu spektrā no 90 g līdz pat 600 g.

Uzziniet vairāk

pop 'set

popset_push_145x111.jpg

Iepazīstieties ar Pop'Set dzīvespriecīgajiem matētājiem krāsainajiem dizaina papīriem, ražotiem no augstas kvalitātes tīras celulozes šķiedrām.

Uzziniet vairāk

Curious Matter

curious-matter-145x111.jpg

Papīrs ar unikālu matējumu, ideāli viendabīgos toņos, pārdrošu, intriģējoši raupju tekstūru, kura ražošanā izmantota kartupeļu ciete.

Uzziniet vairāk

Kartoni 

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png

Lai izvēlētos piemērotāko kartonu, jums vispirms jāpadomā par gala pielietojumu. Prezentēt, aizsargāt, veicināt, pārsteigt...

Uzziniet vairāk
paperman