Pielietojums

Direct-Mail_ContentPage_259x194.jpg

Tiešais  pasts

Papīriem, kas izvēlēti tiešajiem pasta sūtījumiem, būs tūlītējs efekts, un tiem jāpadara liels darbs, lai atspoguļotu un pastiprinātu vēstījumu, kuru Jūs pārdodat.

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Paturiet prātā auditoriju, kura ir Jūsu mērķis, un virziet ziņojumu tā, lai tas uzrunātu to personiski.
  •  Digitālā druka ir ideāla tiešā pasta sūtījumiem, jo varat padarīt pasta sūtījumu personiskāku.
  •  Izmantotajiem papīriem ir svarīga nozīme, lai pārliecinātos, ka sūtījums piesaista saņēmēja uzmanību, mudina to atvērt un izlasīt.
  •  Ja jūsu tiešā pasta dizainā ir daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet, ja vēlieties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti vai pat nekrītotie papīri jūsu vēstījumu darīs īpašu – ar savu noskaņu un dabiskuma sajūtu.
  •  Tiešā pasta vizuālajam izskatam, tam, kā to uztvers saņēmējs, kādu pirmo iespaidu tas radīs par jūsu uzņēmumu, produktiem vai pakalpojumiem, īpašu nozīmīgumu, eleganci un atraktivitāti var sasniegt, izmantojot dažādas pēcapstrādes tehnoloģijas – lakošanu, reljefspiedi, folijspiedi, izcirtumus, sietspiedi un pat lāzergriezumus. Ja ziņojumu saturs jums ir svarīgs, tad ir vērts ieguldīt vairāk, lai radītu tiešā pasta sūtījuma dizainam pieskaņotu aploksni.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida tiešā pasta sūtījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus vai uzņēmuma korporatīvajai saziņai. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Jums jāpatur prātā sūtījuma un izmantotās aploksnes svars un apjomi, jo to izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

pop 'set

popset_push_145x111.jpg


Iepazīstieties ar Pop'Set krāsainajiem dizaina papīriem, ražotiem no tīras celulozes šķiedrām.

Uzziniet vairāk

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg


Conqueror ir spēcīgs zīmols - tas ir garantija, ka jūsu vēstījums būs ne tikai smalks, bet arī pamanāms.

Uzziniet vairāk

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111.jpg


Augstākās kvalitātes, daudzfunkcionāls otrreiz pārstrādāts papīrs, piemērots digitālajai drukai.

Uzziniet vairāk

Olin 

olin_push_145x111.jpg

Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Cyclus 

Cyclus_News-Logo-144x109.png

Cyclus piedāvā plašu 100% otrreiz pārstrādātu papīru un aplokšņu klāstu, ar augstu necaurspīdīgumu, unikālu izskatu un faktūru, un atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Uzziniet vairāk

Aploksnes & aplokšņu maisiņi

envelopes&pockets_145x111.jpg

Mūsu aplokšņu sortimentā atradīsiet savai vajadzībai piemērotāko, sākot ar baltajām pasta un dizaina aploksnēm līdz lielformāta aploksnēm.

Uzziniet vairāk
paperman