Pielietojums

Catalog_ContentPage_259x194.jpg

Katalogi 

Jūsu katalogs ir skatlogs drukātā veidā. Tas ir dokuments, kas izsmeļoši parāda, ko Jūs pārdodat, parasti apvienojot pievilcīgus vizuālos materiālus ar satura lapām. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties pareizo papīru kataloga vākam un iekšlapām, lai izceltu attēlus un vienlaikus nodrošinātu Jūsu klientiem komfortablu lasīšanu no pirmās lapas līdz pēdējai.

Lietas, ko paturēt prātā

  •  Ir vairāki faktori, ko svarīgi zināt pirms drukas - kataloga izmērs un forma, cik daudz jūs vēlaties ražot un cik daudz lappušu būs katalogā.
  •  Katalogiem raksturīgs attēlu un teksta sajaukums, tāpēc jums jāpadomā par izmantotā papīra necaurspīdīgumu, lai samazinātu iespēju redzēt cauri no otras puses.
  •  Papīri ar mazu svaru un augstu necaurspīdīgumu, kas ir īpaši radīti katalogiem, jums palīdzēs samazināt svaru līdz minimālajam, it īpaši, ja katalogam ir daudz lappušu.
  •  Ņemiet vērā īpašus pēcapstrādes veidus, kurus jūs vēlētos izmantot. Tajā skaitā reljefspiedi, termogrāfiju, folijspiedi, lakošanu un izciršanu.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.
  •  Kā jūs izplatīsiet savu katalogu? Ja jūs plānojat to nosūtīt pa pastu, izlemiet vai jūs izmantosiet aploksnes ar lodziņu vai uzlīmes. Neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Vienmēr paturiet prātā izmaksas attiecībā pret budžetu.

Olin 

olin_push_145x111.jpg


Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

galerie art

GalerieArt_148x111.png


Galerie Art krītpapīra viendabīgā virsmu kvalitāte ļauj radīt drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla detaļa, krāsu spilgtums un viendabīgums.

Uzziniet vairāk

Cyclus 

Cyclus_News-Logo-144x109.png


Cyclus piedāvā plašu 100% otrreiz pārstrādātu papīru un aplokšņu klāstu, ar augstu necaurspīdīgumu, unikālu izskatu un faktūru, un atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Uzziniet vairāk

RIVES 

Logo_Rives_144x111.png


Rives kolekcijas pamatvērtība ir tekstūru dažādība un teicama drukas kvalitāte, kas dod iespēju drukas darbu gala rezultātu salīdzināt ar profesionāla drēbnieka veikumu.

Uzziniet vairāk

Aploksnes & aplokšņu maisiņi

envelopes&pockets_145x111.jpg


Mūsu aplokšņu sortimentā atradīsiet savai vajadzībai piemērotāko, sākot ar baltajām pasta un dizaina aploksnēm līdz lielformāta aploksnēm.

Uzziniet vairāk

Iepakojuma produkti

packaging_push_145x111.jpg


Mūsu Iepakojuma produktu klāstā atradīsiet materiālus preču aizsardzībai transportēšanas laikā, uzglabāšanai un citus iepakojuma produktus.

Uzziniet vairāk
paperman