Pielietojums

Calendars_ContentPage_259x194.jpg

Kalendāri 

Kalendāri sniedz ideālu iespēju akcentēt Jūsu uzņēmumu, tā produktus un pakalpojumus, kā arī izvēlēties attēlus demonstrēšanai 12 mēnešus. Visu izdarot pareizi, Jūs iegūsiet efektīvu reklāmas veidu savam uzņēmumam vai produktam (-iem) visa gada garumā.

lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Padomājiet par papīriem un/vai kartoniem, kurus jūs izmantosiet savam kalendāram. Gadu gaitā, ir radīti papīri un kartoni, kas ir ideāli piemēroti kalendāriem. Papīru un kartonu savstarpējai saderībai ne tikai krāsā, bet arī biezumos un virsmas kvalitātē, ir liela ietekme uz to, kā jūsu kalendārs izskatīsies un kādas sajūtas tas izraisīs.
  •  Ja jūs vēlaties nelielu tirāžu, digitālā druka būs vispiemērotākā. Šobrīd digitālās drukas vajadzībām ir radīti ne tikai papīri, bet arī kartoni un speciālie materiāli, kas nodrošina kvalitatīvu galaproduktu arī digitālās drukas rezultātā.
  •  Kalendāra vizuālajam izskatam īpašu nozīmīgumu, eleganci un atraktivitāti var sasniegt, izmantojot dažādas pēcapstrādes tehnoloģijas – lakošanu, reljefspiedi, folijspiedi, izcirtumus, sietspiedi un pat lāzergriezumus. Kalendārs ar 12 mēnešiem ir pateicīgs, lai dizaineris varētu spēlēties ar mēnešiem, sezonām, tām izvēloties dažādas papīra kvalitātes, dažādus toņus un pat katram mēnesim savu pēcpastrādes tehnoloģiju.
  •  Ja jūsu kalendāra dizainā ir daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet, ja vēlieties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti vai pat nekrītotie papīri jūsu vēstījumu darīs īpašu – ar savu noskaņu un dabiskuma sajūtu.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida kalendāru vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus vai uzņēmuma korporatīvo kalendāru – galda, sienas kalendāru vai dienasgrāmatu. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

Curious Collection

curious_collection_push_145x111.jpg


Curious Collection dizaina papīri ir iespēja radīt, izpausties, pārsteigt un tajā pat laikā būt drošiem, ka drukas un pēcapstrādes procesi izdosies perfekti!

Uzziniet vairāk

galerie art

GalerieArt_148x111.png


Galerie Art krītpapīra viendabīgā virsmu kvalitāte ļauj radīt drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla detaļa, krāsu spilgtums un viendabīgums.

Uzziniet vairāk

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111.jpg


Digigreen nodrošina augstu drukas kvalitāti gan uz HP Indigo drukas iekārtām, gan uz iekārtām, kurās izmanto sauso toneri; papīrs ir videi draudzīgs.

Uzziniet vairāk

Tom &Otto

tomotto_145x111.png


Tom&Otto piedāvā dažādas gramāžas krītpapīru ofseta un digitālajām iespiedmašīnām. Viss, kas Jums nepieciešams ikdienas drukas darbiem!

 
Uzziniet vairāk

COCOON 

cocoon_push_145x111.jpg


Cocoon ir radīts, lai piedāvātu klientiem unikālus risinājumus un pievienoto vērtību - ļaujot jums pierādīt, ka vides saudzēšana patiešām ir prioritāte.

Uzziniet vairāk

Kartoni 

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png


Lai izvēlētos piemērotāko kartonu, jums vispirms jāpadomā par gala pielietojumu. Prezentēt, aizsargāt, veicināt, pārsteigt...

Uzziniet vairāk

Aploksnes & aplokšņu maisiņi

envelopes&pockets_145x111.jpg

Mūsu aplokšņu sortimentā atradīsiet savai vajadzībai piemērotāko, sākot ar baltajām pasta un dizaina aploksnēm līdz lielformāta aploksnēm.

Uzziniet vairāk

Iepakojuma produkti

packaging_push_145x111.jpg


Mūsu Iepakojuma produktu klāstā atradīsiet materiālus preču aizsardzībai transportēšanas laikā, uzglabāšanai un citus iepakojuma produktus.

Uzziniet vairāk
paperman