Pielietojums

Annual-Reports_ContentPage_259x194.jpg

Gada  pārskati

Jūsu gada pārskats daudz pavēsta par uzņēmumu, produktos ieguldīto kvalitāti un to, cik nopietni uztverat korporatīvo sociālo atbildību. Varam sniegt Jums ieteikumus no plaša materiālu klāsta, no augstākās kvalitātes krītotajiem un nekrītotajiem papīriem līdz videi draudzīgiem papīriem un tiem pieskaņotām aploksnēm.

Arvien svarīgāka un nozīmīgāka kļūst personificētu dokumentu druka – to lieliski atrisina digitālā druka. Jūsu rīcībā mūsu materiālu klāsts digitālās drukas iekārtām.

 

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Vai jūs veidosiet savu gada pārskatu, izmantojot ierastās drukas metodes vai digitālo druku?
  •  Digitālās drukas metodes ļauj jums personalizēt katru kopiju, pievienojot vēl lielāku vērtību informācijai, kas tiek izsūtīta akcionāriem.
  •  Iekšlapu papīrs var atšķirties no vāka papīra, tāpēc jums ir jāizlemj, vai tie būs vienādi vai atšķirīgi.
  •  Ja atšķirīgi, tad jums jāpārliecinās, cik labi tie sader, piešķirot vēlamo izskatu jūsu veidotajam pārskatam.
  •  Ņemiet vērā īpašus pēcapstrādes veidus, kurus jūs vēlētos izmantot. Tajā skaitā reljefspiedi, termogrāfiju, folijspiedi, lakošanu un izciršanu.
  •  Lai gan šie pēcapstrādes veidi rada papildus izmaksas, tomēr tie palīdz atspoguļot jūsu radītā dokumenta nozīmīgumu.
  •  Kā jūs izplatīsiet savu gada pārskatu? Ja jūs plānojat to nosūtīt pa pastu, izlemiet vai jūs izmantosiet aploksnes ar lodziņu vai uzlīmes. Neaizmirstiet, ka drukas darba izmērs un biezums veido izstrādājuma svaru, kas ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

galerie art

GalerieArt_148x111.png


Galerie Art krītpapīra viendabīgā virsmu kvalitāte ļauj radīt drukas darbus, kuriem svarīga ikkatra attēla detaļa, krāsu spilgtums un viendabīgums.

Uzziniet vairāk

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg


Conqueror ir viens no atpazīstamākajiem dizaina papīra zīmoliem pasaulē, kas īpaši piemērots elegantiem un smalkiem drukas darbiem.

Uzziniet vairāk

COCOON 

cocoon_push_145x111.jpg


Cocoon ir radīts, lai piedāvātu klientiem unikālus risinājumus un pievienoto vērtību - ļaujot jums pierādīt, ka vides saudzēšana patiešām ir prioritāte.

Uzziniet vairāk

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111.jpg


Digigreen nodrošina augstāko drukas kvalitāti gan uz HP Indigo drukas iekārtām, gan uz iekārtām, kurās izmanto sauso toneri; papīrs ir arī videi draudzīgs.

Uzziniet vairāk

Aploksnes & aplokšņu maisiņi

envelopes&pockets_145x111.jpg


Mūsu aplokšņu sortimentā atradīsiet savai vajadzībai piemērotāko, sākot ar baltajām pasta un dizaina aploksnēm līdz lielformāta aploksnēm.

Uzziniet vairāk

Iepakojuma produkti

packaging_push_145x111.jpg


Mūsu Iepakojuma produktu klāstā atradīsiet materiālus preču aizsardzībai transportēšanas laikā, uzglabāšanai un citus iepakojuma produktus.

Uzziniet vairāk
paperman