Pielietojums

Photo-Albums_ContentPage_259x194.jpg

Foto  albumi

Jūsu idejām ir nepieciešami mūsdienīgi materiāli – Antalis piedāvā izmeklētu krītotu un dizaina papīru klāstu, kas palīdzēs Jums saglabāt konkurētspēju, būt novatoriskiem, radot personificētus foto albumus, grāmatas un katalogus.

 

 

Antalis papīru piedāvājums ļaus jums palielināt un pievienot vērtību Jūsu galaproduktam.

  • Standarta foto albumi & dienasgrāmatas: Antalis standarta un uzlabotas kvalitātes krītpapīri
  • Augstas kvalitātes foto albumi: Antalis dizaina papīri
  • Grāmatas ar mīkstajiem un cietajiem vākiem: Antalis kartoni

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Padomājiet par papīriem un kartoniem, kurus jūs izmantosiet . Gadu gaitā ir radīti papīri un kartoni, kas ir ideāli piemēroti šim mērķim, un to miksēšanai un saskaņošanai ir liela ietekme uz to, kā jūsu foto albums izskatīsies un kādas sajūtas tas izraisīs.
  •  Ja jūs vēlaties nelielu tirāžu, digitālā druka būs vispiemērotākā. Digitālai drukai piemērotu papīru un materiālu izmantošana garantēs kvalitatīva un eleganta galaproduktu iegūšanu.
  •  Foto albuma vizuālajam izskatam, tam, kā to uztvers saņēmējs, kādu pirmo iespaidu tas radīs, īpašu nozīmīgumu, eleganci un atraktivitāti var sasniegt, izmantojot dažādas pēcapstrādes tehnoloģijas – lakošanu, reljefspiedi, folijspiedi vai izcirtumus. Ja albuma saturs ir svarīgs, tad ir vērts ieguldīt vairāk, lai apvienotu vienu vai vairākas papīru un materiālu virsmas kvalitātes.
  •  Ja jūsu foto albums satur daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau drukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet, ja vēlieties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti vai pat nekrītotie papīri jūsu vēstījumu darīs īpašu – ar savu noskaņu un dabiskuma sajūtu.
  •  Pirms drukas svarīgi saprast kādam mērķim vēlaties radīt foto albumu - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus, uzņēmuma korporatīvajai saziņai vai privātiem mērķiem. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Jūsu foto albumu aizsardzība ir ļoti svarīga un ja jūsu klienti vēlas produktu, kas kalpos ilgi, speciāla iepakojuma ražošana, kurā to glabāt, būs pievienota vērtība jūsu radītajam izdevumam. Jūs varat izmantot to pašu papīru, kuru foto albumam vai arī kādu citu materiālu, kas papildina albuma dizainu.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

Olin 

olin_push_145x111.jpg


Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Cocoon 

cocoon_push_145x111.jpg


Cocoon ir radīts, lai piedāvātu klientiem unikālus risinājumus un pievienoto vērtību - ļaujot jums pierādīt, ka vides saudzēšana patiešām ir prioritāte.

Uzziniet vairāk

DIGIGREEN 

digigreen_push_145x111.jpg


Digigreen nodrošina augstāko drukas kvalitāti gan uz HP Indigo drukas iekārtām, gan uz iekārtām, kurās izmanto sauso toneri; papīrs ir arī videi draudzīgs.

Uzziniet vairāk
paperman