Pielietojums

Brochures_ContentPage_259x194.jpg

Brošūras  & reklāmlapiņas

Mūsu sortimentā atradīsiet visu, kas jums vajadzīgs – papīrus, kuri īpaši piemēroti foto repordukcijām; arhīvnoturīgus papīrus, videi draudzīgus otrreizējās pārstrādes papīrus, papīrus ar dažādām virsmām un baltuma pakāpēm.

Vēlaties izplatīt informāciju? Vai gribat izteikt pamanāmu paziņojumu?

Lai kāda arī būtu Jūsu vajadzība, mēs piedāvājam plašu materiālu klāstu brošūru, reklāmlapiņu vai plakātu drukai. Varat padarīt savu sūtījumu oficiālāku, ziņojumiem izmantojot drukātas veidlapas ofseta vai digitālajā drukā.

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Cik ilgi jūsu brošūra tiks izmantota? Vai tā ir īstermiņa vai ilgtermiņa brošūra, kurai jāiztur vairāki mēneši līdz nākamajai, atjaunotajai versijai.
  •  Digitālā druka ir lieliski piemērota, lai personificētu tiešā pasta sūtījumus, kas ļauj precīzi novirzīt vēstījumu(-us) personai vai grupai.
  •  Gadu gaitā papīra industrijā ir radīti īpaši, brošūrām piemēroti papīri. Neatkarīgi no tā vai jūs vēlaties vāka un iekšlapu papīru vienādus vai, lai radītu konstrastu, atšķirīgus, šo papīru izmantošana drukā nodrošinās labu galarezultātu – brošūru, kuru tās saņēmējs vēlēsies atvērt un lasīt.
  •  Ja jūsu komunikācija satur daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet, ja vēlaties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti vai pat nekrītotie papīri jūsu vēstījumu darīs īpašu – ar savu noskaņu un dabiskuma sajūtu.
  •  Pretēji iepriekš minētajam, ja jūsu reklāmlapiņa satur daudz infomācijas, tad jums jādomā par to, cik vienkārši to būs izlasīt. Šajā situācijā, mazāk glancēti papīri būs labāka izvēle.
  •  Drukas darba vizuālo izskatu ietekmēs arī tas, kādu pēcapstrādes tehnoloģiju izvēlēsieties – iespēju ir ļoti daudz – dažādi lakošanas veidi, relfejspiede, folijspiede vai izcirtumi. Ja vēlaties, lai Jūsu brošūra un reklāmas lapiņa ir atmiņā paliekoša, ar dizainu saskaņotām pēcpastrādes niansēm, kā arī dažādām papīra virsmas tekstūrām var būt liela nozīme.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida vēstījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus vai lētu un dzīvespriecīgu brošūru/lapiņu. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja jūs plānojat nosūtīt savu brošūru vai reklāmlapiņu pa pastu, neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Vieta, kur jūsu brošūra tiks izmantota, ir vēl viens svarīgs faktors, kuru vajadzētu pārdomāt. Ja tā paredzēta izmantošanai ārā vai industrializētā vidē, Jūs, iespējams, apsvērsiet sintētisku papīru izmantošanu, jo tie ir izturīgāki un ilgāk lietojami nekā daudzi citi papīri.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

Conqueror 

conqueror_push2_145x111.jpg


Conqueror īpaši piemērots ne tikai ikdienas korporatīvajā komunikācijā, bet arī īpaši elegantiem un smalkiem drukas darbiem.

Uzziniet vairāk

Olin 

olin_push_145x111.jpg


Olin ir plašākais šobrīd tirgū pieejamais augstākās kvalitātes papīrs - tas ļauj nodrošināt nepārspējamu ofseta drukas kvalitāti.

Uzziniet vairāk

Cocoon 

cocoon_push_145x111.jpg


Cocoon ir radīts, lai piedāvātu klientiem unikālus risinājumus un pievienoto vērtību - ļaujot jums pierādīt, ka vides saudzēšana patiešām ir prioritāte.

Uzziniet vairāk
paperman