Pielietojums

 • Veidlapas un korporatīvās identitātes materiāli

  Veiksmīgu uzņēmējdarbību sekmē pamanāms un atpazīstams uzņēmuma tēls. Korporatīvās identitātes materiāli ir daļa no zīmola veidošanas stratēģijas. Elegants, klasisks un moderns – mūsu sortimentā atradīsiet papīrus, kas ļaus Jums izcelties.

  Uzziniet vairāk
 • Brošūras un reklāmlapiņas

  Brošūras vai reklāmlapiņas ir Jūsu iespēja sniegt detalizētu ieskatu tajā, ko uzņēmums var nodrošināt. Tās atspoguļo zīmolu. Tieši tāpēc, lai stiprinātu Jūsu zīmolus, izvēlējāmies visplašāko krītoto un nekrītoto papīru klāstu, kuri garantē izcilu drukas kvalitāti.

  Uzziniet vairāk
 • Katalogi 

  Klikšķiniet šeit, lai iepazītos ar mūsu sortimenta materiāliem, kas īpaši piemēroti katalogiem. Jūsu katalogs ir skatlogs drukātā veidā. Tas ir dokuments, kas izsmeļoši parāda, ko Jūs pārdodat, parasti apvienojot pievilcīgus vizuālos materiālus ar satura lapām.

  Uzziniet vairāk
 • Gada pārskati

  Jūsu gada pārskats daudz pavēsta par uzņēmumu. Augsta drukas kvalitāte un videi draudzīgi papīri, dizaina papīri un papīri digitālajai drukai. Tās ir desmitiem iespējas padarīt Jūsu gada pārskatu individuālu.

  Uzziniet vairāk
 • Grāmatas un dienasgrāmatas

  Vai Jums labāk patīk lasīt vai rakstīt? Izvēlēties papīru grāmatai vai dienasgrāmatai ir sarežģīti. Klikšķiniet šeit, lai apskatītu mūsu labāko papīru izlasi.

  Uzziniet vairāk
 • Ielūgumi un apsveikuma kartītes

  Ielūgumi uz pasākumiem un ballītēm, apsveikuma kartītes Ziemassvētkos... Daudz pārdomātu veidu, kādos dalīties īpašos pasākumos ar klientiem, draugiem vai ģimeni visa gada garumā. Metāliski, caurspīdīgi, teksturēti, krāsaini… Mūsu sortimentā atradīsiet plašu papīru un materiālu klāstu visiem gadījumiem.

  Uzziniet vairāk
 • Kastes un iepakojuma risinājumi

  Lai pārliecinātos, ka Jūsu drukātie produkti saņēmēju sasniedz perfektā stāvoklī, Antalis piedāvā plašu iepakojumu materiālu klāstu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nosūtīt grāmatu, kalendāru vai visu paleti, uzziniet par iepakojumiem, ko varam piedāvāt.

  Uzziniet vairāk
 • Tiešais pasts

  Kā panākt labākos atgriezeniskās saites rādītājus no tiešā pasta kampaņas? Antalis var sniegt Jums risinājumus, sākot no papīra un aplokšņu izvēles.

  Uzziniet vairāk
 • Vāki  un mapes

  Vai tā būtu prezentācija vai ziņojums, atstājiet spilgtu iespaidu, izmantojot kādu no mūsu izturīgajiem, pievilcīgajiem vāku materiāliem. Lai organizētu savu darbu vai sakārtotu to pēc prioritātēm, neaizmirstiet par mūsu daudzveidīgajiem produktiem, kas īpaši pielāgoti vākiem un mapēm. Vāki un mapes piešķirs eleganci Jūsu darbam, bet košās krāsas palīdzēs atšķirt Jūsu dažādās aktivitātes vai projektus.

  Uzziniet vairāk
 • Kalendāri 

  365 dienas… Tieši tik ilgi lietotājs skatās savā kalendārā. Mūsu piedāvātie papīri kalendāriem palīdzēs to darīt, neizlaižot ne dienu.

  Uzziniet vairāk
 • Foto albumi

  Foto albumi ir bijuši visveiksmīgākais augošais tirgus segments digitālās drukas pasaulē. Antalis ir izveidojis digitālās drukas materiālu kolekciju, kurā ietilpst ne tikai krītotie un nekrītotie papīri, bet arī dizaina papīri un speciālie materiāli.

  Uzziniet vairāk
 • Uzlīmes un pašlīmējošie papīri

  Etiķete var tikt veidota kā marķējums, atzīme, uzlīme, zīmogs, talons vai būt daļa no iesaiņojuma. To var pievienot, uzdrukāt, uzkrāsot vai uzspiest uz attiecīgā produkta vai tā iepakojuma. Tomēr atkarībā no produkta marķētāja pastāv dažādas ar etiķetēm saistītās prasības. Aplūkojiet mūsu pašlīmējošos materiālus - Jūs pārsteigs iespēju un risinājumu dažādība, kas piemērota visām tehniskajām prasībām.

  Uzziniet vairāk
 • Žurnāli un avīzes

  Jūsu izvēlētie papīri un aploksnes sniedz pirmo, paliekošo iespaidu, tāpēc tiem jābūt saskaņā ar pausto ziņojumu. Mēs varam ieteikt materiālus, kuri Jums derētu vislabāk.

  Uzziniet vairāk
paperman