Pielietojums

 • Iepakojums transportēšanai

  Antalis piedāvā plašu iepakojumu klāstu jebkura veida preču pārvadāšanai. Neraizējieties, ja jānosūta nelielus, smagus, trauslus vai neregulāras formas produktus. Mums ir piemērotais iepakojuma materiāls.

  Uzziniet vairāk
 • Amortizēšanas materiāli

  Pārvietošanas, uzglabāšanas un transportēšanas laikā iepakojumi ir pakļauti dažādiem triecieniem, vibrācijām, nomešanai, sašķiebšanai, saspiešanai utt. Lai tos aizsargātu, tiek izmantoti iepakojuma saturam pielāgoti polsterēti materiāli un iepakojums.

  Uzziniet vairāk
 • Tukšo vietu aizpildīšana

  Sūtīšanai nepieciešams aizpildīt iepakojuma tukšās vietas, lai nepieļautu sūtīto preču kustēšanos. Var izmantot papīru, gaisa polsterus, iepakojuma putas vai irdenu pildījumu.

  Uzziniet vairāk
 • Virsmas aizsardzība

  Mēbeļu, krāsoto automobiļu daļu, spoguļu u. c. jutīgas virsmas var aizsargāt ar īpašām plēvēm, iepakojuma putām, vilnas materiālu, īpašiem papīriem utt.

  Uzziniet vairāk
 • Palešu drošība

  Lai stabilizētu kravas vienības transportēšanas laikā, tiek izmantotas paletes, neslīdoši papīri, elastīgas plēves, stūru aizsargi un siksnas. Varam nodrošināt arī piemērotas iekārtas apstrādei.

  Uzziniet vairāk
 • Ilgtermiņa uzglabāšana

  Uzglabājot rezerves daļas vai dīkstāvē esošas, sezonāli izmantojamas iekārtas noliktavā ilgāku laiku, par katru cenu jācenšas izvairīties no netīrumiem un korozijas, kas iespējams, izmantojot atbilstošus iepakojuma materiālus. Esam Jūsu rīcībā, lai palīdzētu izdarīt pareizo, Jūsu vajadzībām piemēroto izvēli.

  Uzziniet vairāk
 • Aizsardzība pret netīrumiem

  Aizsardzība pret netīrumiem ir problēma, kad preces jāuzglabā atklātās telpās vai arī tās atrodas noliktavās ilgu laiku. No bojājumiem var izvairīties, izvēloties pareizo iepakojuma materiālu, piemēram, plastmasas kastes vai plēves.

  Uzziniet vairāk
 • Stūru aizsargi

  Transportēšanas, izkraušanas un uzglabāšanas laikā īpaši apdraudēti ir iepakojuma stūri un malas. No bojājumiem var izvairīties, izmantojot putuplasta uzliktņus, stūru aizsargus un citus iepakojuma materiālus.

  Uzziniet vairāk
 • Kastu aizvēršana

  Lai nodrošinātu, ka sūtīšanas un uzglabāšanas laikā produkts saglabājas ideālā stāvoklī, iepakojums, kas atrodas tam apkārt, ir cieši jāaizver. Tāpēc Antalis piedāvā plašu iepakojuma materiālu klāstu kastu aizvēršanai.

  Uzziniet vairāk
 • Lielformāta preču iepakošana

  Lielformāta preču, piemēram, iekārtu vai tērauda spoļu, nosūtīšanai nepieciešami īpaši iepakojuma materiāli. Plašais klāsts, ko piedāvā Antalis Packaging, nodrošina, ka atradīsit tieši to, ko meklējat.

  Uzziniet vairāk
paperman