Pielietojums

Other_Printing_ContentPage_259x194.jpg

Specializētie  biroja papīri

Vai meklējat ļoti īpašu papīru savam birojam? Vai izmantojat ļoti specifisku drukāšanas sistēmu? Mēs, Antalis, cenšamies rast risinājumus jebkurai Jūsu vajadzībai. Ieskatieties šajā sadaļā – iespējams, atradīsiet meklēto informāciju. Ja nē, vienkārši jautājiet savam Antalis pārstāvim, un mēs raudzīsimies, ko varam darīt Jūsu labā!

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Specializētie papīri atšķiras ar lielāku gramāžu, ir baltāki un saudzē biroja tehniku.
  •  Vai specializēts papīrs nozīmē to, ka papīrs ir baltāks? No profesionālā viedokļa - noteikti nē! Savukārt klients kā patērētājs papīra baltumu uztver kā būtisku kvalitātes rādītāju.
  •  Vai specializētais papīrs uzreiz izceļas citu vidū? Šis papīrs vizuāli neizceļas, izceļas tā iepakojums. Iepakojuma satura novērtējums atkarīgs no patērētāja informētības un zināšanu līmeņa par papīra kvalitātes raksturlielumiem.
  •  Vai attēli uz specializēta papīra izskatās labāk? Jā, protams. Kā krāsaini, tā melnbalti attēli izskatās krāsās piesātinātāki, bagātāki, spilgtāki, ar nosacītu spīdīguma efektu.
  •  Vai specializētais papīrs ir derīgs visam? Specializētie papīri ir dažādi. To lietošana atkarīga no patērētāja vajadzībām un vēlmēm, kā arī tehniskajām iespējām.
  •  Vai specializētie papīri nav īpaši piemēroti drukas darbu vākiem? Šiem papīriem maksimāli pieejamā gramāža svārstās 200-250 g robežās. Tādu papīru var izmantot vākiem, bet to nosaka patērētāja vēlmes un vajadzības attiecībā uz sagatavojamo materiālu: ja vienam piemērots 160 g vāks, citam nepietiek ar 300 g.
paperman