Pielietojums

Notices-and-Posters_ContentPage_259x194.jpg

Reklāmlapiņas  & Plakāti

Vienkārši vēlaties izplatīt informāciju?

Vai gribat padarīt to svarīgu un pamanāmu?

Neatkarīgi no Jūsu vajadzības mēs piedāvājam plašu materiālu klāstu bukletu, paziņojumu vai plakātu drukāšanai. Jūs varat padarīt ziņojumu oficiālu ar kvalitatīvāko vēstules galviņu vai ofseta papīriem, krāsainu ar īpašu krāsas lāzera papīru, neformālu ar vienkāršu biroja papīru… Izvēle ir Jūsu rokās.

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Cik ilgi jūsu brošūra tiks izmantota? Vai tā ir īstermiņa vai ilgtermiņa brošūra, kurai jāiztur vairāki mēneši līdz nākamajai, atjaunotajai versijai.
  •  Digitālā druka ir lieliski piemērota, lai personificētu tiešā pasta sūtījumus, kas ļauj precīzi novirzīt vēstījumu(-us) personai vai grupai.
  •  Gadu gaitā papīra industrijā ir radīti īpaši, brošūrām piemēroti papīri. Neatkarīgi no tā vai jūs vēlaties vāka un iekšlapu papīru vienādus vai, lai radītu konstrastu, atšķirīgus, šo papīru izmantošana drukā nodrošinās labu galarezultātu – brošūru, kuru tās saņēmējs vēlēsies atvērt un lasīt.
  •  Ja jūsu komunikācija satur daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet, ja vēlaties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti vai pat nekrītotie papīri jūsu vēstījumu darīs īpašu – ar savu noskaņu un dabiskuma sajūtu.
  •  Pretēji iepriekš minētajam, ja jūsu reklāmlapiņa satur daudz infomācijas, tad jums jādomā par to, cik vienkārši to būs izlasīt. Šajā situācijā, mazāk glancēti papīri būs labāka izvēle.
  •  Drukas darba vizuālo izskatu ietekmēs arī tas, kādu pēcapstrādes tehnoloģiju izvēlēsieties – iespēju ir ļoti daudz – dažādi lakošanas veidi, relfejspiede, folijspiede vai izcirtumi. Ja vēlaties, lai Jūsu brošūra un reklāmas lapiņa ir atmiņā paliekoša, ar dizainu saskaņotām pēcpastrādes niansēm, kā arī dažādām papīra virsmas tekstūrām var būt liela nozīme.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida vēstījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, masu tirgus vai lētu un dzīvespriecīgu brošūru/lapiņu. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja jūs plānojat nosūtīt savu brošūru vai reklāmlapiņu pa pastu, neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Vieta, kur jūsu brošūra tiks izmantota, ir vēl viens svarīgs faktors, kuru vajadzētu pārdomāt. Ja tā paredzēta izmantošanai ārā vai industrializētā vidē, Jūs, iespējams, apsvērsiet sintētisku papīru izmantošanu, jo tie ir izturīgāki un ilgāk lietojami nekā daudzi citi papīri.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

Curious soho

curious_soho_92x111.png

A4 formāta Curious Metallics un  Translucents dizaina papīri un aploksnes mazajos iepakojumos.

Conqueror soho

curious_soho_92x111.png

A4 formāta Conqueror sērijas dizaina papīri un aploksnes mazajos iepakojumos.

Image® Digicolor®

Image Digicolor_145x111.png

Augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, dažādām drukas iekārtām.

Uzziniet vairāk

Cyclus Office

CyclusOffice_145x110.png

Cyclus Office ir 100% ottreizējās pārstrādes šķiedras nekrītots dabīgi balts biroja papīrs.

Uzziniet vairāk

Pioneer 

Pioneer_80x111.png

Augstākās kvalitātes izteikti balts biroja papīrs, kas ražots no eikalipta šķiedras.

Uzziniet vairāk

Marmor 

Marmor_131x111.png

Klasiskas, stilīgas, modernas virsmas un tekstūras veido īpašu papīra klāstu.

Uzziniet vairāk

IMAGE COLORACTION

ProductPush_ImageColoraction_129x111.png

Multifunkcionālu papīru klāsts, pieejamas vairāk nekā 25 krāsas efektīvai komunikācijai.

Uzziniet vairāk
paperman