Pielietojums

Colours-and-Graphic-Printing_ContentPage_259x194.jpg

Melnbaltās  & krāsainās izdrukas

Vai esat ieguldījuši lieliskā krāsu lāzera vai tintes printerī?

Tātad vēlaties piešķirt maksimālo drukas kvalitāti savām prezentācijām vai dokumentiem?

Lai iegūtu labākos rezultātus par iztērētajiem līdzekļiem, izmantojiet labāko papīru krāsainajām un melnbaltajām izdrukām. Jums ļoti patiks, ko Jūsu kopētājs vai printeris var paveikt Jūsu labā!

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Cik ilgi jūsu dokuments tiks lietots? Vai tas ir īstermiņa buklets vai ilgtermiņa brošūra, kurai jāiztur vairāki mēneši līdz nākamajai, atjaunotajai versijai.
  •  Digitālā druka piedāvā krāsu reprodukciju un tai ir papildus priekšrocība – jūs varat personalizēt jūsu komunikāciju. Tā jums dos iespēju ievietot, piemēram, individuālus vārdus uz priekšējā vāka vai dažādot ziņojumu specifiskām klientu grupām.
  •  Ja jūsu komunikācija satur daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet ja vēlieties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti un nekrītoti papīri palīdzēt radīt dabiskuma sajūtu un atturīgi elegantu iespaidu
  •  Ja jūs plānojat sūtījumu pa pastu, neaizmirstiet, ka aploksnes izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida vēstījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, korporatīvu, privātu vēstuli vai dokumentu vai dzīvespriecīgu brošūru/lapiņu. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.

Data Copy

Data Copy_145x111.png

Multifunkcionāls biroja papīrs ar īpaši baltu un izteikti gludu virsmu, nodrošinot izcilus drukas rezultātus jebkura veida drukas darbiem. Teicami piemērots abpusējai drukai.

Uzziniet vairāk

Pioneer 

Pioneer_80x111.png

Augstākās kvalitātes izteikti balts biroja papīrs, kas ražots no eikalipta šķiedras, īpaši radīts krāsainiem dokumentiem, piemērots visu veidu biroja tehnikai.

Uzziniet vairāk

Image Business

Image-Business_145x111.png

Universāls spilgti balts biroja kopēšanas papīrs, garantē augstu drukāšanas ātrumu un teicamas kvalitātes izdrukas jebkura veida drukāšanas iekārtās.

Uzziniet vairāk

Image® Digicolor®

Image Digicolor_145x111.png

Augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, īpaši izstrādāts lāzerprinteriem, multifunkcionāliem kopētājiem un digitālajām iespiedmašīnām.

Uzziniet vairāk
paperman