Pielietojums

Copy-and-Print-for-Internal-Use_ContentPage_259x194.jpg

Izdrukas  & kopijas iekšējai lietošanai

Mēs, Antalis, zinām, cik svarīgi ir, lai ikdienas drukāšanas un kopēšanas darbi noritētu bez aizķeršanās. Tieši tāpēc mēs sākam ar to, ka sniedzam Jums noderīgus ieteikumus par papīra izmantošanu, atbilstošu naudas–ieguvumu attiecību un piemērotību Jūsu izmantotajām iekārtām. Pēc tam apņemamies to visu Jums piegādāt ar iespējami labāko servisu.

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Ja jūs radiet savu komunikāciju iekšēji, multifunkcionāli papīri nodrošinās attēlu reprodukciju ar augstiem standartiem, jo tie nodrošina augstas kvalitātes druku, kā arī sader gan ar lāzera, gan tintes drukas iekārtām.
  •  Jums jāpadomā par to, kas ir jūsu vēstījumu saņēmēji - bieži vien tiek izmantots viens un tas pats papīrs, nepadomājot par to, ka ir iespējas katrai no kontaktpersonu grupām izmantot vēstījumus, drukātus uz atšķirīgiem papīriem.
  •  Ikdienas papīri ir piemēroti iekšējai komunikācijai, bet jums jāpadomā par augstākas, varbūt pat uzlabotas kvalitātes papīriem īpašiem gadījumiem, kad komunikācijai jābūt pamanāmai un izlasītai un tā ir daļa no jūsu uzņēmuma korporatīvā tēla.
  •  Digitālā druka piedāvā krāsu reprodukciju un tai ir papildus priekšrocība – varat personalizēt jūsu komunikāciju. Tas dod iespēju ievietot, piemēram, individuālus vārdus uz priekšējā vāka vai dažādot ziņojumu specifiskām klientu grupām.
  •  Kā jūs izplatīsiet savu komunikāciju? Ja jūs plānojat to nosūtīt pa pastu, izlemiet vai jūs izmantosiet aploksnes ar lodziņu vai uzlīmes. Neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida vēstījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, korporatīvajam vai plašam pielietojumam. Jūsu izvēle ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir videi draudzīgu papīru piedāvājums.

HP Printing Paper

HP_Printing_112x111.png

HP Printing Paper ir piemērots visu veidu birojas lāzera un tintes drukas iekārtām un kopētājiem.

Uzziniet vairāk

HP HOME & OFFICE

hp_home_office_117x111.png

HP Home&Office ir piemērots visu veidu birojas lāzera un tintes drukas iekārtām un kopētājiem.

Uzziniet vairāk

Image Business

Image-Business_145x111.png

Universāls spilgti balts biroja kopēšanas papīrs, liela apjoma abpusējai drukai un kopēšanas darbiem.

Uzziniet vairāk

Image Volume

Image_VOLUME_A4_80g_145x111.jpg

Ikdienas biroja papīrs, kas paredzēts vienkrāsu drukai lāzera un tintes printeros, liela apjoma drukas un kopēšanas darbiem.

Uzziniet vairāk
paperman