Pielietojums

Document-Archiving_OfficeApplications_259x194.jpg

Dokumentu  arhivēšana & klasificēšana

Meklējat palīglīdzekļus, kas padarītu Jūsu dzīvi birojā vieglāku un darbu – efektīvāku?

Mums, Antalis, ir viss nepieciešamais etiķešu līmēšanai, klasificēšanai, laminēšanai, rēķinu izrakstīšanai, sistematizēšanai un vēl vairāk. No pašlīmējošām kartītēm kartotēkām līdz produktiem ID un nosaukumiem, no kases aparāta lentēm līdz papīriem rēķinu izrakstīšanai vai algas lapiņām – vienkārši pastāstiet Antalis, kas Jums vajadzīgs, un mēs to izgatavosim.

lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Padomājiet par papīriem, kurus jūs izmantosiet arhivēšanai, jo daudzi no tiem ir izstrādāti, lai nekļūtu dzeltenīgi un nesairtu.
  •  Ja jums ir nepieciešams klasificēt jūsu dokumentus, ir vērts padomāt par krāsainu papīru izvēli, piešķirot katrai krāsai savu klasifikācijas kodu. Krāsu ietekme uz informācijas uztveri ir ļoti būtiska.
  •  Ja jums nepieciešams arhivēt dublikātus, pieejami dažādas komplekcijas paškopējošo papīru komplekti.

Data Copy

Data Copy_145x111.png

Multifunkcionāls biroja papīrs ar īpaši baltu ungludu virsmu, nodro  izcilus drukas rezultātus jebkura veida drukas darbiem. Teicami piemērots abpusējai drukai.

Uzziniet vairāk

Image Coloraction

ProductPush_ImageColoraction_129x111.png

Multifunkcionālu papīru klāsts, pieejamas vairāk nekā 25 krāsas efektīvai komunikācijai, piemērots visu veidu biroja tehnikai. Image Coloraction soli pa solim nomaina sortimentā esošo zīmolu Fashion.

Uzziniet vairāk

Image Business

Image-Business_145x111.png

Universāls spilgti balts biroja kopēšanas papīrs, garantē augstu drukāšanas ātrumu un teicamas kvalitātes izdrukas jebkura veida drukāšanas iekārtās.

Uzziniet vairāk

Image Digicolor

Image Digicolor_145x111.png

Augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, īpaši izstrādāts lāzerprinteriem, multifunkcionāliem kopētājiem un digitālajām iespiedmašīnām.

Uzziniet vairāk
paperman