Pielietojums

External-Communication_ContentPage_259x194.jpg

Ārējā  komunikācija

Vēlaties, lai Jūsu ārējai komunikācijai būtu vislielākā ietekme?

Tā arī vajadzētu! Šeit svarīga ir papīru un aplokšņu izvēle. Jūs gribat, lai pasta sūtījums izceltos citu vidū, vēlaties pavēstīt par paveikto korporatīvās sociālās atbildības jomā, paziņot par Jūsu uzņēmuma, ko virza kvalitāte, reputāciju, vai arī akcentēt piedāvāto risinājumu radošumu. Katrā no šiem gadījumiem mums ir krāsai, dabai draudzīgi vai augstas kvalitātes papīri un aploksnes, lai nodotu pasaulei pareizo vēstījumu.

Lietas, kuras ir jāatceras:

  •  Cik ilgi jūsu dokuments vai vēstījums tiks izmantots? Vai tā ir īstermiņa vēstule, buklets vai nozīmīgs grāmatvedības dokuments, kuram jāiztur vairāki mēneši vai pat gadi?
  •  Ja jūsu komunikācija satur daudz krāsainu attēlu, izmantotā papīra izvēle būs noteicošais faktors, kā tas izskatīsies jau izdrukātā veidā. Balti, gludi papīri ar augstu necaurredzamību (nevar redzēt cauri no otras puses) nodrošinās košas krāsas un izcilu attēlu kvalitāti, glancētie papīri sniegs vislabākos rezultātus, bet ja vēlieties būt nedaudz radošāki, tad pusmatēti un nekrītoti papīri palīdzēt radīt dabiskuma sajūtu un atturīgi elegantu iespaidu.
  •  Digitālā druka ir lieliski piemērota saziņas veidiem, kur svarīga operativitāte un iespēja personificēt vēstījumu, precīzi novirzīt to konkrētai personai vai personu grupai.
  •  Ja Jums svarīga saudzīga attieksme pret vidi, mūsu sortimentā ir plašs videi draudzīgu papīru un materiālu klāsts.
  •  Papīra izvēli ietekmēs arī tas, kādas pēcapstrādes tehnoloģijas izmantosiet – reljefspiedi, sietspiedi, folijspiedi vai lakošanu. Ja ziņojumu saturs jums ir svarīgs, tad ir vērts ieguldīt vairāk, lai izmantotu kādu no pēcapstrādes veidiem, kā arī izmantot papīrus ar dažādām virsmas kvalitātēm un nokrāsām.
  •  Pirms drukas, svarīgi saprast kāda veida vēstījumu vēlaties radīt - augstākās kvalitātes (Premium), dizaina, korporatīvu, privātu vēstuli vai dokumentu - tas ietekmēs papīru un materiālu izvēli, pēcapstrādes tehnoloģijas un – līdz ar to arī izmaksas.
  •  Ja jūs plānojat nosūtīt savu komunikāciju pa pastu, neaizmirstiet, ka izmērs, biezums un svars ietekmēs sūtījuma izmaksas.

Pioneer 

Pioneer_80x111.png

Augstākās kvalitātes biroja papīrs, ražots no eikalipta šķiedras. Piemērots plašam pielietojumam - no vienkāršiem biroja dokumentiem līdz krāsainām prezentācijām.

Uzziniet vairāk

Cyclus Office

CyclusOffice_145x110.png

CyclusOffice ir 100% ottreizējās pārstrādes šķiedras nekrītots dabīgi balts biroja papīrs. Piemērots kopētājiem, faksiem, lāzera un tintes printeriem.

Uzziniet vairāk

IMAGE COLORACTION

ProductPush_ImageColoraction_129x111.png

Multifunkcionālu papīru klāsts, pieejamas vairāk nekā 25 krāsas efektīvai komunikācijai, piemērots visu veidu biroja tehnikai. Image Coloraction soli pa solim nomaina sortimentā esošo zīmolu Fashion.

Uzziniet vairāk

Image® Digicolor®

Image Digicolor_145x111.png

Augstākās kvalitātes papīrs ar izcilu gludumu un baltumu, īpaši izstrādāts lāzerprinteriem, multifunkcionāliem kopētājiem un digitālajām iespiedmašīnām.

Uzziniet vairāk
paperman