Par mums

ZÜND  - jauns sadarbības partneris!

2019/04/16

Antalis uzņēmumiem Baltijā un Somijā jauns sadarbības partneris – IPDG/ZÜND.

Esam priecīgi paziņot, ka aprīlī Antalis ir noslēdzis sadarbības līgumu ar IPDG, lai izplatītu ZÜND digitālās griezējiekārtas Baltijas valstīs un Somijā.

Jaunā sadarbība apvieno IPDG zināšanas un pieredzi par ZÜND iekārtām ar Antalis tirgus pārklājumu un infrastruktūru. Tā ir ļoti vērtīga un loģiska sadarbība, īpaši ņemot vērā Antalis virzību un attīstību, piedāvājot drukas un pēcapstrādes iekārtas Vizuālās komunikācijas un Iepakojuma tirgus vajadzībām. Partnerība jau ir spēkā, un klienti var vērsties pie abiem uzņēmumiem, ja ir interese par ZÜND griezējiekārtām.

Egidijus Ramanauskas, Visual Com attīstības direktors Antalis Baltijas valstīs un Somijā: „Mēs esam ļoti priecīgi uzsākt partnerību, kas nepārprotami ir izdevīga gan mūsu klientiem, gan piegādātājiem.  Noslēgtais sadarbības līgums atspoguļo mūsu mērķi attīstīt ļoti spēcīgu produktu portfeli ne tikai materiālu piedāvājumā,  bet arī drukas un pēcapstrādes  jomās. Antalis iekārtu piedāvājums Baltijas valstīs un Somijā turpinās augt ļoti strauji – jau šobrīd mēs varam piedāvāt risinājumus, lai apmierinātu lielāko daļu mūsu klientu vajadzību. Mūsu profesionālie produktu konsultanti un tehniskā servisa speciālisti ar prieku un atbildību palīdzēs ar padomiem par labākajiem risinājumiem un tehnisko atbalstu. ”

IPDG izpilddirektors Claes Fagerblom: “ZÜND digitālās griešanas iekārtas var apstrādāt visplašāko materiālu klāstu - digitāli drukātus kartona pārdošanas vietu reklāmas stendus, auduma, tekstila vai akrila banerus un daudzus citus risinājumus vizuālās komunikācijas un iepakojuma projektiem.  Sadarbība ar Antalis Baltijā un Somijā  stiprinās zināšanas un iespējas piedāvāt pilnu produktu klāstu, sākot no drukāšanas līdz griešanai.”

Antalis Latvija Vizuālās komunikācijas sektora vadītājs Viktors Turlais: "Mēs esam priecīgi par iespēju piedāvāt mūsu klientiem ZÜND iekārtas, kuras pierādījušas savu kvalitāti un veiktspēju ilgtermiņā. Mēs turpinām mērķtiecīgi paplašināt mūsu iekārtu klāstu, ticam ka ZÜND lieliski papildina mūsu plašo piedāvājumu.”

AS Antalis - Eiropas vadošais papīra, iepakojuma risinājumu un vizuālās komunikācijas produktu izplatītājs  profesionāļiem. Antalis uzņēmums Latvijā vairumtirdzniecībā piedāvā papīrus, materiālus, iekārtas u.c. produktus uzņēmumiem minētajās nozarēs jau 26. gadus.  

Ziņa medijiem -preses relīze pdf formātā ŠEIT.

 

AS Antalis kontaktpersona saziņai ar medijiem:

 

Viktors Turlais,

Pārdošanas vadītājs

Vizuālā komunikācija un Poligrāfija

GSM: + 371 29 211 599

viktors.turlais@antalis.com