Par mums

Antalis_office_259x194.png

Antalis  Latvijā

Papīra vairumtirdzniecības nozarē esam jau 20 gadu, un katrs no tiem apliecinājis – mēs augam līdzi laikam un savu klientu veiksmēm.

Mūsu uzņēmuma darbības lauks paplašinās ik gadu, un varam droši teikt, ka veiksmīgi darbojamies piecās produktu jomās. Mūsu poligrāfijas produktu sortiments ir viens no plašākajiem Eiropā – krītoti un nekrītoti papīri, grafiskie un iepakojuma kartoni, dizaina papīri un aploksnes, pašlīmējošie, paškopējošie un luminiscējošie papīri un vāku materiāli. Turpinām piedāvāt produktus biroju ikdienas vajadzībām – baltos un krāsainos kopēšanas papīrus, aploksnes, krāsainos un dizaina papīrus.

Vairāk nekā desmit gadus piedāvājam arī plaša patēriņa higiēnas preces, produktus un risinājumus sabiedriskajām telpām. Vizuālās komunikācijas produktu klāstā papildus tirgū jau pieprasītajiem banneru materiāliem, ploterplēvēm, putukartoniem sadarbībā ar saviem klientiem un piegādātājiem meklējam un iekļaujam sortimentā jaunus un modernus materiālus, kas attīstās kopā ar modes un tehnoloģiju tendencēm pasaulē. Iepakojuma produktu klāstu vēl tikai veidojam – tas atrodas nepārtrauktā attīstībā. Iepakojuma klasiku – gofrētā kartona kastes, līmlentes, iepakojuma papīrus loksnēs un ruļļos – papildinās jauni rūpnieciskā iepakojuma produkti un risinājumi.

Ar ko esam īpaši? Mūsuprāt, tas ir profesionāls komandas darbs, spēja tikt galā ar izaicinājumiem, tās ir vērtības, kuras vieno un stiprina mūsu darbiniekus, pildot klientiem dotos solījumus. Tās ir idejas un projekti, kurus esam realizējuši, un noteikti tas, ka idejas, ko piepildīt, mums būs vienmēr!

Pašlaik mūsu komandā ir 60 darbinieku, kuri profesionāli un ar prieku strādā sev uzticētajās jomās. Mēs esam pārliecināti, ka tikai profesionāla komanda, kurā valda cieņas pilna attieksme citam pret citu, uzticēšanās caurausta sadarbība ar klientiem, vēlēšanās un spēja mainīties, mācīties un gūt prieku no darba, ko darām kopā, ir tas labais dzinējspēks, kas nes veiksmi.

Mūsu youtube kanāls AntalisLV.

paperman