Par mums

About_Us_History_259x194.jpg

Antalis  grupa

Ar gandrīz 3 miljardu eiro apgrozījumu, Antalis ir lielākais poligrāfijas, iepakojuma, vizuālās komunikācijas un biroja papīra izplatītājs Eiropā. Mūsu klientu vēlmes rada mūsu mērķus un stratēģiju: mēs cenšamies ātri, uzticami un rūpīgi piedāvāt to, kas jums nepieciešams, kur un kad jūs vēlaties to saņemt. Antalis darbnieki strādā plecu pie pleca ar saviem klientiem, lai nodrošinātu veiksmi viņu biznesam un klientu apmierinātību ar sniegtajiem pakalpojumiem.

Antalis ir ne tikai līderis Eiropas tirgū, bet darbojas arī citur pasaulē - Āzijā, Dienvidamerikā un Okeānijā, un, sadarbojoties ar Xpedx var piegādāt sūtījumus arī uz ASV un Kanādu.

 

Kopš 2007. gada esam Antalis Grupas meitas uzņēmums. Mazs ekskurss vēsturē:

 • 1991: apvienojot Francijas uzņēmumu Arjomari Prioux un Anglijas uzņēmumu Wiggins Teape Appleton tika izveidots Arjo-Wiggins Appleton un apvienojot Arjomari-Prioux un Wiggins Teape Appleton izplatīšanas nodaļas, tika izveidota pārdošanas nodaļa - Arjowiggins Merchanting.
 • 2000: Arjowiggins Merchanting, apvienojot dažādās Eiropas valstīs esošus uzņēmumus, piemēram, Wiggins Teape Apvienotajā Karalistē, Tomas Redondo Spānijā, Arjomari Diffusion Francijā, Mühlebach Šveicē, Haseldonckx Beļģijā un Alpha Papier Nīderlandē kļuva par Antalis Grupu.
 • 2007: Antalis iegādājās The Map Merchant Group. Šis pirkums ļāva Antalis Grupai ieņemt 1. vietu papīra izplatīšanā Eiropā un 4. vietu – pasaulē. Gadu gaitā Antalis ir spējis paplašināties un piedāvāt pakalpojumus lielākam klientu skaitam, īpaši Skandināvijā, Baltijas valstīs un Austrumeiropā.
 •  Pēdējos gados Antalis Grupas resursi bija koncentrēti uz iepakojumu un vizuālās komunikācijas uzņēmumu iegādi tirgos ar augstu potenciālu, piemēram, Pack 2000 Vācijā, Ambassador Apvienotajā Karalistē un pavisam nesen – Abitek Čīlē un Branopac Čehijas Republikā un Vācijas vizuālās komunikācijas uzņēmumam Packaging and Macron. Šo uzņēmumu iekļaušana Antalis grupā vēl vairāk nostiprinājusi Antalis līdera pozīcijas papīra, iepakojumu risinājumu un vizuālās komunikācijas materiālu vairumtirdzniecībā.
 • 2013: Antalis iegādājas Xerox Document Supplies Europe uzņēmumu 16 Eiropas valstīs (Austrijā, Beļģijā, Dānijā, Somijā, Francijā, Vācijā, Īrijā, Itālijā, Luksemburgā, Nīderlandē, Norvēģijā, Portugālē, Spānijā, Zviedrijā, Šveicē un Apvienotajā Karalistē).
 • 2015. gadā Antalis paātrina iepakojuma un vizuālās komunikācijas materiālu tirgus attīstību, iegādājoties dažādus uzņēmumus: PaperlinX Packaging uzņēmumus Apvienotajā Karalistē, 1st Class Packaging, Donington Packaging Supplies un Parkside Packaging; Hansapakend Igaunijā (Packaging); PaperlinX A/S Dānijā, kas rada divas trešdaļas no tās pārdošanas iepakojuma sektorā un vienu trešdaļu vizuālajā komunikācijā; un Cadorit i Boras AB Zviedrijā, kas darbojas tikai vizuālās komunikāciajs materiālu tirgū.
 • 2015: Antalis ir ieguvis ikonisko zīmolu Data Copy un visas ar to saistītās preču zīmes īpašumtiesības no Metsä Board. Stratēģiski svarīga zīmola iegāde neapšaubāmi padara Antalis spēcīgāku biroja papīru tirgū. Tas ļauj nodrošināt mūsu klientus ar plašāku biroja produktu piedāvājumu un augstākā ranga zīmolu izvēli. Antalis pārņems Data Copy zīmolu no 1. jūlija.
 • 2016. gada beigās Antalis īstenoja stratēģiju mērķtiecīgai iegādei iepakojumos un lielformāta produktos un turpināja stabilizēt papīra izplatīšanas tirgu: Antalis iegūst Peru iepakojuma produktu izplatīšanas uzņēmumu TFM Industrial, kura pārdošanas apjoms bija aptuveni 5 miljoni EUR. Šī iegāde nostiprina Antalisa pozīciju Latīņamerikā, kur Grupai jau ir pieejami aptuveni 18 miljoni euro Čīlē, Bolīvijā un Peru. Antalis ir arī paraksta līgumu ar Gregersenu. Uzņēmums ir liela mēroga apgaismojuma iekārtu un materiālu izplatītājs Norvēģijā, kura apgrozījums ir aptuveni 6 miljoni eiro. Tāpat Antalis ir turpinājis tradicionālā tirgus stiprināšanas stratēģiju, iegādājoties Īrijas papīra uzņēmumu Swan Paper ar apgrozījumu aptuveni 13 miljonu eiro apmērā. Šī iegāde veicina vadību strauji augošajā valstī, kur Grupas neto apgrozījums ir 34 miljoni eiro.
 • 2017: 2017. gada 12. jūnijā Antalis International tiek iekļauts Euronext biržā Parīzē.
 • 2018: Antalis ir parakstījis līgumu iegādāties IGEPA papīra izplatīšanas uzņēmumu Zviedrijā un Norvēģijā. Tas tiks pabeigts jūnijā.
 •  
 • Uzzini vairāk par Antalis Corporate - www.antalis.com

 

Mūsu vadība
Organigramme_update.jpg

paperman