Pakalpojumi

dizainiska noskana 11-resize250x300.JPG

Radošā  bibliotēka

Mūsu Dizaina Centra Radošajā bibliotēkā ir plaša drukāto paraugu kolekcija – korporatīvās identitātes materiāli, grāmatas, kalendāri, ielūgumi, plānotāji, dažādi reklāmas materiāli un iepakojuma paraugi. 

Bibliotēkas kolekciju esam veidojuši soli pa solim, ar mīlestību novērtējot ikvienu paraugu, ko izdevies iegūt. Trešdaļa eksponātu ir mūsu produktu ražotāju materiāli, kuri dod iespēju apjaust drukas tendences pasaulē. Lielākā daļa ir reāli projekti, kurus radījuši pieredzējuši poligrāfijas dizaineri un mākslinieki. 

Bibliotēkas kolekciju esat palīdzējuši veidot arī jūs, laipni piedāvājot savus drukas darbus ekspozīcijai, tādējādi dodot iespēju ikvienam interesentam novērtēt Latvijas poligrāfijas nozares iespējas un profesionālo varēšanu. Liela daļa no bibliotēkas krājumiem ir mūsu drukas un dizaina konkursu uzvarētāju darbi. Arī tas ir jūsu radošais pienesums mūsu bibliotēkai.

Laipni aicināti ciemos!

 

Antalis Dizaina centrs

Brīvības gatve 208a, Rīga 

Tālr. 26 647 99| antalisdc@antalis.com

Dizaina centra darba laiks: 09.00 - 17.00 (darba dienas)

Lūdzam iepriekš sazināties, lai vienotos par tikšanās laiku. Dizaina centra vadītāja Kristīne Turlā, kristine.turla@antalis.com