Pakalpojumi

Dummy works_259x194.PNG

Paraugiesējumu darbnīcas Dummy Works pakalpojumi

Dummy Works ir Antalis AS paraugiesējumu darbnīca, kurā varat pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugu. Šāds paraugs sniegs jums iespēju pirms darba nodošanas uz druku pārliecināties, ka iecere ir realizējusies tā, kā esat vēlējušies. Paši varēsiet aptaustīt, izpētīt un novērtēt darba paraugu, izraudzīties atbilstošāko papīra veidu un iespiedtehniku.

Izmantojot paraugiesējumus, jums būs iespēja pašiem pārliecināties, ka ir izvēlēts pareizais papīra veids, novērst kļūdas, pirms darbs nodots ražošanā, un saņemt profesionālu palīdzību, kā arī noteikt konkrētos drukas darba fiziskos parametrus (biezumu, svaru utt.).

Pasūtot, saņemot, novērtējot, apstiprinot un izmantojot mūsu paraugiesējumu darbnīcas produktus, atcerieties, ka neapdrukāts papīrs atšķiras no tāda paša apdrukāta – gan pēc biezuma, gan stiprības, gan mitruma.

Papīra paraugi pēc ilgstošas glabāšanas kļūst sausāki, cietāki un tumšāki.

Mūsu darbnīca izgatavo paraugus, lai jūs varētu pārliecināties par izvēlētā materiāla piemērotību. Tomēr mēs nevaram precīzi modelēt katras atsevišķās tipogrāfijas dažādu iekārtu vai darba paņēmienu rezultātu, jo katrā vietā tie var būt atšķirīgi. Tas attiecas uz locījumiem, ierievojumiem, iesiešanas iekārtu darbu utt.

Dummy Works pakalpojumu izmaksas

 Nosaukums

 Cena EUR bez PVN

Locīts buklets, avīze

 1,00

 Skavota brošūra

 5,00

Līmēta brošūra

 7,00

Šūta, līmēta brošūra

 9,00

Cietais sējums

 12,00

Nestandarta iesējumi

Cena pēc vienošanās

Iepakojuma prototipa izgatavošana pēc pasūtītāja skices, konsultācijas, uzlabota prototipa izgatavošana 

Cena pēc vienošanās

 

Ginta Stulberga
Antalis Paraugu servisa vadītāja

+371 266 33 785
ginta.stulberga@antalis.com