Pakalpojumi

Precu uzglabasana_259x194.PNG

Preču uzglabāšana

Uzglabāšanas pakalpojums

Piedāvājam preču, produktu un nodrukāto materiālu uzglabāšanas pakalpojumu Antalis AS Noliktavā. Cena pēc vienošanās.

Antalis AS noliktava: Granīta iela 17, Stopiņu novads, LV-2119, tālr.: +371 67 100 813.

Noliktava celta 1999. gadā. Platība: 6600 m², no tiem apsildīta platība 5500 m². Ietilpība: 8000 plauktu vietas, 2000 palešu vietas uz grīdas precēm, gan uz standarta izmēra EUR (80x120 cm) paletēm, gan lielām, specifiska izmēra paletēm.

Noliktavas tehnika nodrošina palešu izvietošanu 9 m augstumā, ātru un efektīvu preču komplektēšanu, kā arī papīra ruļļu izkraušanu un iekraušanu no piegādes transporta. Noliktava ir apsildāma, minimālā temperatūra 13 ºC, nodrošinot papīra produkcijai atbilstošu uzglabāšanas mikroklimatu. Telpas grīda ir no putekļus neradoša betona.

Noliktavas vadības sistēma nodrošina pilnu kontroli par katras uzskaites preču vienības kustību, organizējot darbu kvalitatīvākā un efektīvākā rezultāta sasniegšanai.

Individualizēta krājumu pārvalde

Pakalpojumu klāstu esam papildinājuši ar iespēju uzglabāt mūsu noliktavas kompleksā Jūsu uzņēmuma produkciju, izejvielas, materiālus, kā arī piedāvājam šīs preces piegādāt Jums vēlamajā daudzumā tieši tad, kad tās būs vajadzīgas, un tieši tur, kur tās vēlēsieties nogādāt. Jūs maksāsiet par katras paletes uzglabāšanas dienu skaitu.

Mūsu noliktava ir pilnībā apgādāta ar visu vajadzīgo, lai kvalitatīvi pārvaldītu jūsu krājumus. Šis klientu krājumu pārvaldes pakalpojums ir īpaši piemērots dažādu veidu papīra un papīra izstrādājumu glabāšanai. Mēs ņemsim vērā Jūsu vēlmes un nodrošināsim Jūsu preču laicīgu savākšanu un sagatavošanu piegādei. Mēs esam gatavi izstrādāt īpašu, tieši Jūsu uzņēmējdarbībai piemērotāko loģistikas risinājumu.

Priekšrocības:
• optimāls uzglabājamo preču apjoms;
• mūsu daudzus gadus ilgā pieredze papīra u. c. preču uzglabāšanā;
• jebkurā laikā pieejama precīza informācija par preču atlikumu;
• Jūsu krājumu pārvaldes funkciju optimizēšana;
• Jūsu transporta izmaksu ekonomēšana.