Pakalpojumi

 

Precu standartpiegade_259x194.PNG

Preču  standartpiegāde

Antalis AS ik darbdienu veic piegādes Latvijas reģionos un 3 preču piegādes reisus Rīgā.

Par izmaiņām piegāžu grafikā valsts svētku un pirmssvētku dienās klientus informējam laikus ar e-pasta vēstulēm, kā arī ievietojot informāciju uzņēmuma mājaslapā.   

 

 

Saskaņā ar uzņēmuma kvalitātes standartos noteikto minimālo pasūtījuma apjomu bez maksas piegādājam preces:

 - Poligrāfijas, biroja, iepakojuma un higiēnas preču un produktu pasūtījumiem Rīgā, kuru summa sasniedz/pārsniedz 145,00 EUR + PVN.

 - Vizuālās komunikācijas materiālu un produktu pasūtījumiem Rīgā, kuru summa sasniedz/pārsniedz 75,00 EUR + PVN.

 - Poligrāfijas, biroja, vizuālās komunikācijas, iepakojuma un higiēnas preču un produktu pasūtījumiem Latvijas reģionos, kuru summa sasniedz/pārsniedz 145,00 EUR + PVN.

Ja pasūtījuma summa ir mazāka par noteikto minimumu, kuru piegādājam bez maksas:

 - varat pārdomāt pasūtījumu un sasniegt minimālo apjomu, papildinot pasūtījumu ar jūsu uzņēmumam ikdienā nepieciešamajām biroja, higiēnas vai iepakojuma precēm;

 - izmantot pakalpojumu - maza apjoma piegādes;

 - saņemt preces Antalis noliktavā.

 

Klientiem, kuri vēlas saņemt preci Antalis noliktavā, veicot pasūtījumu lūgums informēt Antalis Klientu servisu par laiku, kad ieradīsieties pēc precēm. Preces komplektēšanas laiks līdz 2 stundām no pasūtījuma veikšanas brīža. Ieteicamais laiks preču saņemšanai mūsu noliktavā no 8.00 līdz 12.00, no 13.00 līdz 15.00 un no 16.00 līdz 21.00.

N.B!

Pasūtījuma izpilde var tikt atlikta vai pārcelta:

- ja ir sarežģīts pasūtījums (lielāks par 6 pasūtījuma līnijām, 3 tonnām vai 6 paletēm), kas veikts vēlāk nekā stundu pirms pasūtījuma iesniegšanas termiņa beigām;

- ja klients nav izpildījis savas līgumsaistības.