Pakalpojumi

Klientu apkalposana_259x194.PNG

Klientu  apkalpošana

Profesionāla, uz sadarbību vērsta klientu apkalpošanas kvalitāte ir svarīgākais mūsu darba kritērijs. Mūsu komanda ir pieredzējuši klientu apkalpošanas speciālisti, kuri gatavi uzklausīt klientu vēlmes, vajadzības un rast pareizo risinājumu, ātri pieņemt pasūtījumus, sniegt informāciju par uzņēmuma produktu klāstu un to pielietojumu, preču piegādēm un pakalpojumiem.

 

Darbs komandās

Katram mūsu uzņēmuma klientam ir piesaistīts pārdošanas pārstāvis, kurš strādā komandā ar Klientu servisa asistentēm.

Uzziniet vairāk

Klientu apkalpošanas programmas

Profesionālai klientu apkalpošanai un sadarbībai ar viņiem uzņēmums izmanto vairākas programmas, kuras nodrošina ātru un precīzu lēmumu pieņemšanu.

Uzziniet vairāk

Klientu serviss

Mūsu Klientu serviss pieņem pasūtījumus preču piegādēm Rīgā un Latvijā pa tālruni, faksu vai e-pastu – kā klientam ērtā.

Uzziniet vairāk

Pakalpojumu cenrādis

Jūsu ērtībai mūsu jaunajā Pakalpojumu Cenrādī 2015 esam noapaļojuši pakalpojumu summas, pakalpojumi Cenrādī sakārtoti atbildoši to izmatošanai un konkrētai produktu segmentam.

Uzziniet vairāk

Iekārtu remonts un apkope

Pakalpojumā IEKĀRTU REMONTS UN APKOPE ir iekļauts pilnīgi viss, sākot ar uzstādīšanu, remontu un beidzot ar tehnisko apkopi, lai nodrošinātu Jūsu iekārtu precīzu noregulēšanu un nepārtrauktu darbību.

Uzziniet vairāk