Pakalpojumi

Tehniskās  konsultācijas

Tehniskas konsultacijas.PNG

Mūsu produktu konsultanti un Tehniskā servisa speciālisti pilnībā pārzina Antalis produkciju. Viņu padomi ļaus Jums ietaupīt laiku, lai atrastu labāko risinājumu.

Kaut arī katrs esam profesionālis savā jomā, ikdiena mūs mēdz pārsteigt ar jautājumiem ar kādiem iepriekš neesam sastapušies – kuru materiālu labāk izvēlēties vai kā labāk to apstrādāt, lai iecerētais izskatītos pēc iespējas skaistāks, interesantāks un funkcionālāks.

Šādos gadījumos mūsu uzņēmu produktu un Tehniskā servisa konsultanti vienmēr laipni uzklausīs jūsu jautājumus un dalīsies ar savu gadu gaitā gūto pieredzi. Gadījumos, ja ar šo informāciju tomēr būs par maz, Tehniskā servisa vadītājs operatīvi sazināsies ar materiāla ražotāju un centīsies iegūt papildus informāciju, jo kurš gan cits, ja ne ražotājs, var sniegt visprecīzāko informāciju par materiāla tehniskajām īpašībām un tā pareizu pielietojumu.

Nekautrējieties uzdot jautājumus!

 

Materiālu kvalitātes tehniskie rādītāji

Lai nodrošinātu kvalitatīvu drukas darbu tapšanas procesu, ir svarīgi iegūt pēc iespējas precīzāku informāciju par izvēlēto materiālu. Mūsu uzņēmuma produktu grupu speciālisti ir gatavi sniegt informāciju par Jūsu interesējošo papīru un citu materiālu tehniskajiem parametriem - biezumu, baltumu, necaurspīdīgumu utt.

Sertifikāti

Mūsdienu sabiedrība aizvien biežāk izrāda savas rūpes par apkārtējo vidi, savu un bērnu veselību vai drošību. Gala lietotājs pieprasa, lai tiktu izmantoti kvalitatīvi materiāli un tas tiktu apstiprināts ar attiecīgiem atbilstības sertifikātiem. Mūsu uzņēmuma mājas lapā sadaļā ‘’Produkti’’ atrodami visbiežāk pieprasītie sertifikāti: ISO, FSC, PEFC, arhīvnoturības, pārtikas produktu, kā arī rotaļlietu iepakojumu ražošanai, kas piešķirti konkrētajam produktam.Ja šeit atrodamā informācija nav pietiekama, esam gatavi atbildēt uz Jūsu papildus jautājumiem.

Papīru pielietojums

Mūsu uzņēmuma mājas lapā sadaļā „Papīru pielietojums” atrodams ērti lietojams un pārskatāms materiāls par mūsu sortimentā esošo papīru un materiālu  atbilstību visām apdrukas un apstrādes tehnoloģijām, kā arī informācija par produktiem ar vides atbilstības sertifikātiem un eko marķējumiem.

Informācija ir sakārtota pēc produktu kategorijām un viegli varēsiet atrast tieši jūs interesējošo.

Ja rodas problēmas

Ja ikdienas darbā ar Antalis AS pārstāvētajiem produktiem radušās problēmas, lūdzam nekavējoties sazināties ar Produktu tehnisko konsultanti Ingu Strautmani. Viņas kompetencē ir visu ar poligrāfijas produktiem saistīto problēmu izskatīšana un nekavējoša risinājuma meklēšana.

Uzņēmuma kvalitātes standarti paredz, ka pretenziju par produkta kvalitāti izskatīšana norit pamatojoties uz „Pretenzijas pieteikumu”, kurš atrodams www.antalis.lv sadaļā „Tehniskās konsultācijas”. Tur atradīsiet arī vairāk informācijas, kā rīkoties šādās situācijās.

Visas tehniska rakstura konsultācijas ir bezmaksas un tiek risinātas nekavējoši.

Inga Strautmane

Produktu tehniskā konsultante

Tālr.: +371 67 100 811

E-pasts: inga.strautmane@antalis.com