Pakalpojumi

Papīru un materiālu skola

Papira skola.PNG

Esam pārliecinājušies, ka, radot un realizējot idejas, ir ārkārtīgi svarīgi, lai visa radošā komanda – no dizainera līdz pat drukas un pēcapstrādes meistariem – runātu vienā valodā, saprastu tās daudzās nianses, kas saistītas ar papīru un citu materiālu izvēli projektam. Vairāk nekā desmit gadu gaitā esam izveidojuši semināru programmu, kura attīstās līdzi izmaiņām mūsu sortimentā un sniedz atbildes uz jautājumiem, kuri nozīmīgi mūsu klientiem.

Uz Papīra un materiālu skolas nodarbībām aicinām jaunpienācējus ar poligrāfiju, reklāmu, vizuālās komunikācijas risinājumiem, iepakojuma dizaina un ražošanu saistītos uzņēmumos; poligrāfijas, reklāmas, dizaina skolu audzēkņus un studentus, kā arī nozares profesionāļus.

Antalis Papīru un materiālu skola tiek organizēta kā 2 dienu semināru programma 3-4 reizes gadā. Dalībnieki saņem katra semināra konspektu, neapdrukātu papīru un materiālu, kā arī drukas paraugus.

Antalis Papīru un materiālu skolas pasniedzēji - nozares profesionālis Artis Ērglis, Ivs Zenne un Antalis produktu konsultantu komanda: Una Medne, Inga Strautmane un Sabīne Baumane.