Digitālo papīru klāsts

Digitālo papīru klāsts

Kā tavām idejām ļaut runāt digitālā valodā?

Plašs digitālo produktu klāsts

Krītpapīri, nekrītoti papīri, speciālie materiāli un dizaina papīri, kas paredzēti gan HP Indigo drukas iekārtām, gan iekārtām, kurās izmanto sauso toneri.

Inovatīvi drukas materiāli

Plašs dizaina papīru klāsts sniedz neskaitāmi daudz iespējas jūsu radošajām idejām. Atklājiet no jauna Conqueror, Curious Collection, Rives, Pop'Set un Keaykolour zīmolus digitālajai drukai. Antalis ir vienīgais Arjowiggins digitālo dizaina papīru izplatītājs, kas sniedz jums ekskluzīvu iespēju izvēlēties izsmalcinātus papīrus.

Kā Antalis palīdzēs jums ?...

Digitālā druka ir jauns veids komunikācijas attīstībā, sniedzot pievienoto vērtību drukātajiem dokumentiem. Ar digitālajām iespiedmašīnām var apdrukāt visdažādākas virsmas (krītotus un nekrītotus papīrus, kā arī speciālos materiālus un kartonus), kas ievērojami paplašina radošo ideju realizācijas iespējas. Jauni komunikāciju veidi - personalizēti drukātie materiāli, individualizētas uzdrukas uz dažādiem materiāliem un starpmēdiju mārketinga kampaņas ir tikai dažas no jomām un saziņas veidiem, kuri realizējami pateicoties digitālajām tehnoloģijām.

Ja vēlaties saņemt digitālās drukas paraugus, sazinieties ar Paraugu servisa vadītāju Gintu Stulbergu, tālr.: +371 67 100 814, ginta.stulberga@antalis.com.

 

paperman