No 8. jūlija līdz 6. augustam Paraugiesējumu darbnīca dodas atvaļinājumā.

Commercial-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Poligrāfija 

Vai jums ir drukas un pēcapstrādes iekārtas?

Varbūt jums ir ofseta iespiedmašīna, varbūt  nesen esat iegādājušies digitālās drukas vai pēcapstrādes iekārtu un meklējat papīrus un materiālus, kas piemēroti šīm tehnoloģijām?

Digigreen 

Zaļš solis digitālās drukas ikdienā!

digigreen_push_145x111.jpg

Digigreen piemērots visām digitālās drukas iekārtām. Lieliska drukas kvalitāte ar videi draudzīgu vēstījumu.

Uzziniet vairāk

Cyclus 

100% draudzīgs videi!

cyclus_push_145x111.jpg

Plašs 100% otrreiz pārstrādātu papīru klāsts, ar augstu necaurspīdīgumu, unikālu izskatu un faktūru, un atbilst visstingrākajiem vides standartiem.

Uziniet vairāk

Invercote Creato

Kartons Nr.1!

ProductPush_GraphicalBoards_145x111.png

Invercote ir kartons, kas atbilst Jūsu prasībām materiālam grafiskajiem un iepakojumu veidiem, kur nepieciešama īpaša izturība un augstas kvalitātes druka.

Uzziniet vairāk

Curious Matter

Izaicinājums dizaineriem!

curious-matter-145x111.jpg

Papīrs ar unikālu matējumu, ideāli viendabīgos toņos, pārdrošu, intriģējoši raupju tekstūru, kura ražošanā izmantota kartupeļu ciete.

Uzziniet vairāk

d2b iespiedējiem

logo-d2b-119x89px.png

Digitālā druka radījusi apvērsumu iespieddarbu pasaulē. Tādēļ Antalis ir nācis klajā ar iniciatīvu „d2b” („Digital to Business”), kas Jums piedāvā izmantot nozares jaunākos sasniegumus, tādējādi izmantojot ikvienu jaunu iespēju,  palielināt Jūsu uzņēmuma peļņu.

Atsaucieties uz „d2b” („Digital to Business”) piedāvājumu un  iepazīstiet Antalis digitālā sortimenta dažādību: krītotos un nekrītotos papīrus, speciālos materiālus, kas īpaši izstrādāti HP Indigo un sausā tonera tehnoloģijām.

Uzziniet vairāk

Iepakojuma produkti iespiedējiem

Boxes-and-Packaging_PrintApplications_119x89.jpg

Antalis piedāvā plašu iepakojuma materiālu klāstu, lai pārliecinātos, ka Jūsu drukas darbs tiek pasargāts uzglabāšanas  un transportēšanas laikā. No kastēm un līmlentēm līdz pakošanas plēvēm un iekārtām -  Antalis palīdzēs Jums izvēlēties ne tikai pareizo papīru, bet arī iepakojuma produktu. Jautā Antalis Latvija komandai!

Produkti: salokāmās gofrētās kastes, pakošanas līmlentes, pakošanas plēves, spriegošanas lentes, spriegošanas iekārtas.

Uzziniet vairāk

Paraugi & paraugiesējumi

Vai vēlaties pārliecināties, ka ir izvēlēts pareizais papīra veids, vai novērst kļūdas, pirms darbs nodots ražošanā, un saņemt profesionālu palīdzību?

Selector_SAMPLE_166x106-1.jpg

Mūsu produktu konsultanti, Dizaina centra un paraugu servisa komanda palīdzēs virzīt jūsu izvēli, lai atrastu piemērotāko papīru vai materiālu jūsu projektam, savukārt Dummy Works, Antalis AS paraugiesējumu darbnīcā varat pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugu.

Uzziniet vairāk

Klientu serviss

Lai ko jūs meklētu vislabākā drukas rezultāta sasniegšanai vai vienkārši vēlaties uzzināt vairāk par mūsu papīriem un materiāliem, Jūs atradīsiet to šeit.

ProductPush_InformationTechnique_166x106.png

Piedāvājam lejuplādēt mūsu vides sertifikātus, produktu cenrāžus, īpašos piedāvājumus un citus paziņojumus, papīra kalkulatoru pareizā papīra svara un formāta izvēlei, iepazīties ar papīra un aplokšņu formātiem, terminiem papīra raksturošanai, kā arī atbildes uz jautājumiem, ko grib zināt papīra lietotāji.

Uzziniet vairāk

Rūpes par vidi

Sadarboties ar Antalis nozīmē izvēlēties biznesa partneri, kurš rūpējas par vidi. Veidojot sortimentu, Antalis izvēlas ISO sertificētu produktu piegādātājus.

ProductPush_Environment_166x106.png

Antalis AS esam izstrādājuši ilgtspējīgas attīstības programmu, kuras pamatā piecas korporatīvās sociālās atbildības jomas: par mūsu uzņēmējdarbību un par klientiem, par uzņēmumā strādājošajiem, par vidi mums apkārt, par novadu, kurā strādājam, un mūsu valsti.

Uzziniet vairāk

Ļaujiet Dizaina papīram izcelt jūsu uzņēmuma vizuālo identitāti

New_Creative-papers_603x78.png

Vai var būt labāks veids kā iepazīstināt ar jaunu filiāli vai veikaliņu, uzaicināt jaunu klientu vai vienkarši pasveicināt nekā nosūtīt burvīgu kartiņu?

Dizaina papīriem ir liela nozīme ielūgumu un kartiņu radīšanā un tie rada pārdomātu un elegantu iespēju atzīmēt īpašus gadījumus kopā ar jūsu draugiem. Dažādu tekstūru, metāliski, caurspīdīgi, ar tausti izjūtami... izvēle ir bezgalīga un papildus ielūgumiem un apsveikumiem, Dizaina papīri var tikt izmantoti, lai attīstītu uzņēmējdarbību ar avīžu, bukletu, u.c. materiālu palīdzību.

Mūsu Dizaina papīru dažādība atstās lielāku ietekmi uz jūsu komunikāciju, padarot to atšķirīgu no citiem.

Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums radošo projektu tapšanā.

Uzziniet vairāk

Rūpes  par vidi

visuel

Mēs tirgojam sertificētus produktus