Commercial-Printer_ProfilePage_185x114.jpg

Poligrāfija, izdevējdarbība

Vai jums ir drukas un pēcapstrādes iekārtas?

Varbūt jums ir ofseta iespiedmašīna, varbūt  nesen esat iegādājušies digitālās drukas vai pēcapstrādes iekārtu un meklējat papīrus un materiālus, kas piemēroti šīm tehnoloģijām?

Nautilus 

Nautilius_145x111.jpg

Nautilus Classic ir augstākās kvalitātes, dabiski balts papīrs no otrreizējās pārstrādes šķiedras visplašākajam pielietojumam bez jel kādiem kompromisiem.
 

Uzziniet vairāk

Umka color

Umka_145x111.jpg

Kartons piemērots pārtikas, kosmētikas, medicīnas, ķīmijas, elektronikas un tekstila produktu iepakojuma risinājumiem, to var lietot automātiskajās pakošanas līnijās.

Pasūtīt e-veikalā

MetsäBoard 

MB_145x111.png

Ar prieku informējam, ka mūsu noliktavā ir pieejami jaunās kvalitātes kartoni -  MetsäBoard Pro FBB Bright un MetsäBoard Prime FBB Bright.

 

Uzziniet vairāk

Curious collection

Curios_145x111.png

Iepazīstieties ar tekstūru un krāsu daudzveidīgo klāstu, kas sniegspapildu vērtību drukātajiem darbiem. Modernu krāsu un laku kombinācijas.

 

Uzziniet vairāk

Conqueror 

Nekļūdīga izvēle!

conqueror_push_119x89.jpg

Conqueror - vairāk kā 100 gadus pasaules standarts korporatīvās komunikācijas papīru un aplokšņu izvēlē.

Uzziniet vairāk

Paraugi & paraugiesējumi

Vai vēlaties pārliecināties, ka ir izvēlēts pareizais papīra veids, vai novērst kļūdas, pirms darbs nodots ražošanā, un saņemt profesionālu palīdzību?

Selector_SAMPLE_166x106-1.jpg

Mūsu produktu konsultanti, Dizaina centra un paraugu servisa komanda palīdzēs virzīt jūsu izvēli, lai atrastu piemērotāko papīru vai materiālu jūsu projektam, savukārt Dummy Works, Antalis AS paraugiesējumu darbnīcā varat pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugu.

Uzziniet vairāk

Klientu serviss

Lai ko jūs meklētu vislabākā drukas rezultāta sasniegšanai vai vienkārši vēlaties uzzināt vairāk par mūsu papīriem un materiāliem, Jūs atradīsiet to šeit.

ProductPush_InformationTechnique_166x106.png

Piedāvājam lejuplādēt mūsu vides sertifikātus, produktu cenrāžus, īpašos piedāvājumus un citus paziņojumus, papīra kalkulatoru pareizā papīra svara un formāta izvēlei, iepazīties ar papīra un aplokšņu formātiem, terminiem papīra raksturošanai, kā arī atbildes uz jautājumiem, ko grib zināt papīra lietotāji.

Uzziniet vairāk

Rūpes par vidi

Sadarboties ar Antalis nozīmē izvēlēties biznesa partneri, kurš rūpējas par vidi. Veidojot sortimentu, Antalis izvēlas ISO sertificētu produktu piegādātājus.

ProductPush_Environment_166x106.png

Antalis AS esam izstrādājuši ilgtspējīgas attīstības programmu, kuras pamatā piecas korporatīvās sociālās atbildības jomas: par mūsu uzņēmējdarbību un par klientiem, par uzņēmumā strādājošajiem, par vidi mums apkārt, par novadu, kurā strādājam, un mūsu valsti.

Uzziniet vairāk

Ļaujiet Dizaina papīram izcelt jūsu uzņēmuma vizuālo identitāti

New_Creative-papers_603x78.png

Vai var būt labāks veids kā iepazīstināt ar jaunu filiāli vai veikaliņu, uzaicināt jaunu klientu vai vienkarši pasveicināt nekā nosūtīt burvīgu kartiņu?

Dizaina papīriem ir liela nozīme ielūgumu un kartiņu radīšanā un tie rada pārdomātu un elegantu iespēju atzīmēt īpašus gadījumus kopā ar jūsu draugiem. Dažādu tekstūru, metāliski, caurspīdīgi, ar tausti izjūtami... izvēle ir bezgalīga un papildus ielūgumiem un apsveikumiem, Dizaina papīri var tikt izmantoti, lai attīstītu uzņēmējdarbību ar avīžu, bukletu, u.c. materiālu palīdzību.

Mūsu Dizaina papīru dažādība atstās lielāku ietekmi uz jūsu komunikāciju, padarot to atšķirīgu no citiem.

Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums radošo projektu tapšanā.

Uzziniet vairāk

NODERĪGAS  SAITES...

Rūpes  par vidi

visuel

Mēs tirgojam sertificētus produktus

paperman