Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Dizains 

Esi dizaineris, kurš meklē iedvesmu?

Uzzini vairāk, kā Tavām  idejām realizēties elegantos un pārliecinošos drukas un dizaina projektos. Šeit atradīsi informāciju par jaunākajiem produktiem mūsu sortimentā un to pielietojuma iespējām - mūsu papīrzinības speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko materiālu Tavai pat trakākajai idejai!

Curious Collection

 
  Arjowiggins_Curious_Alchemy_Banner_509x174.jpg  
 

Curious Alchemy - jaunums papīra zinātnē 2018

Inovatīvs dizaina papīrs, kas atgādina metāla virsmu un ir pieejams 5 toņos – 
Gold, Silver, Copper, Platinium un Titanium.
 


Šie jaunie toņi sniedz radošas iespējas, izmantojot laikmetīgās arhitektūras estētisko efektu. Katrs tonis ir unikāls, radot žilbinošu atspulgu, kurā veidojas jaunas tekstūras un krāsu kontrasti. Pielietojums ir tik dažāds: grāmatām, vizītkartēm, ielūgumiem, premium klases iepakojumiem un virkne citos radošos darbos.

Uzziniet vairāk

Antalis Dizaina centrs

189x141_DC_Antalis.jpg

Antalis Dizaina centrs - vide radošam garam, profesionālām konsultācijām, semināriem meistardarbnīcām, pasākumiem un pieredzes apmaiņas prāta vētrām.

Uzziniet vairāk

Arjowiggins Creative Papers

189x141-1.jpg

Arjowiggins Creative Papers ir radījis  fantastiku dizaina papīru grāmatu, kas ir Arjowiggins Creative Papers starptautiskais standarts 2018-2021.

Uzziniet vairāk

Olin 

Olin_189x141.jpg

Olin ir pilns spektrs ar augstas kvalitātes offseta papīriem, pieejams dažādos toņos, svaros un virsmas kvalitātēs, lai izceltu jūsu dizainus.

Uzziniet vairāk

Antalis Dizaina centrs

DC_119x89.jpg

Laipni lūgti Antalis Dizaina centrā! Meklējat vietu, kas iedvesmo?  Gaidām Antalis Dizaina centrā - vietā, kur satiekas ideja, materiāli un risinājums!

Uzziniet vairāk

Radošā bibliotēka

Radosa_bibl_119x89.jpg

Esam priecīgi eksponēt tavu darbu mūsu Dizaina centra radošajā bibliotēkā - tā ir vieta, kur satiekas ideja un risinājumi! Esi lepns par padarīto! Un ļauj to novērtēt citiem!

Uzziniet vairāk

Dummy Works

Dummy works_119x89.PNG

Dummy Works ir Antalis AS paraugiesējumu darbnīca, kur ir iespējams pasūtīt plānotā iespieddarba lelli jeb paraugu. Jums ir iespēja pārliecināties, ka ir izvēlēts atbilstošs papīra veids.

Uzziniet vairāk

Ļaujiet Dizaina papīram izcelt jūsu uzņēmuma vizuālo identitāti

New_Creative-papers_603x78.png

Vai var būt labāks veids kā iepazīstināt ar jaunu filiāli vai veikaliņu, uzaicināt jaunu klientu vai vienkarši pasveicināt nekā nosūtīt burvīgu kartiņu?

Dizaina papīriem ir liela nozīme ielūgumu un kartiņu radīšanā un tie rada pārdomātu un elegantu iespēju atzīmēt īpašus gadījumus kopā ar jūsu draugiem. Dažādu tekstūru, metāliski, caurspīdīgi, ar tausti izjūtami... izvēle ir bezgalīga un papildus ielūgumiem un apsveikumiem, Dizaina papīri var tikt izmantoti, lai attīstītu uzņēmējdarbību ar avīžu, bukletu, u.c. materiālu palīdzību.

Mūsu Dizaina papīru dažādība atstās lielāku ietekmi uz jūsu komunikāciju, padarot to atšķirīgu no citiem.

Mēs ar lielāko prieku palīdzēsim Jums radošo projektu tapšanā.

Uzziniet vairāk

Antalis  Print Art&Design

NODERĪGAS  SAITES...

Rūpes  par vidi

visuel

Mēs tirgojam sertificētus produktus

paperman