HIGIĒNAS PRODUKTI

Dažādās atrašanās vietās ir nepieciešami dažādi higiēnas risinājumi. Jūsu klientu, darbinieku un ģimenes labsajūta ir atkarīga no atmosfēras telpās. Vienalga, vai jums ir nepieciešams aprīkot tualetes telpu futbola stadionā, darbavietu pārtikas rūpniecībā vai vannasistabu jūsu dzīvoklī vai mājās. Mūsu sortimentā atradīsiet piemērotāko risinājumu un produktus, kuri atbilst augstākajām higiēnas prasībām.

Ziepes & Turētāji (24 Produkti)

Iepazīstieties ar mūsu sortimentā esošo Katrin ziepju un ziepju trauku turētāju un gaisa aromatizatoru sortimentu.

Papīra roku dvieļi & Turētāji (56 Produkti)

Hand paper towels logo

Katrin sortimentā esošie roku dvieļi loksnēs vai ruļļos ar tiem pieskaņotiem turētājiem ir ekonomiski pārdomāts, visstingrākajām higiēnas, estētiskas un vides prasībām atbilstošs risinājums.

Uzkopšanai (19 Produkti)

Mūsu sortimentā plašākais produktu klāsts uzkopšanas vajadzībām - industriālie tīrīšanas ruļļi ar tiem pieskaņotiem turētājiem, atkritumu maisu turētāji, papīra dvieļi un mitrās salvetes virsmu dezinfekcijai tualetēs u.c. telpās.

Atkritumu maisiņi, turētāji, tvertnes (7 Produkti)

Katrin sortimentā atradīsiet higiēnas atkritumu maisiņus, kuru aprīkojumā ietilpst arī maisiņu turētājs, kas ir izveidots kompaktā un ērtā formā. Tīrības lielisko noskaņu radīs Katrin atkritumu grozi. Savai ērtībai varat izvēlēties atkritumu grozu, kurš paredzēts piestiprināšanai pie sienas vai novietojams uz grīdas. Piedāvajam arī maisiņus un to turētājus sievietes intīmās higiēnas vajadzībām.

Tualetes papīrs (34 Produkti)

Mūsu sortimentā ir ne tikai plašs tualetes papīru sortiments lietošanai mājsaimniecībā, bet arī Katrin tualetes papīri ar tiem pieskaņotiem turētājiem, ka paredzēti lietošanai sabiedriskajās telpās.