Dummy Works ir slēgts 15.06.-31.07. VEICAM BEZKONTAKTA PIEGĀDES! Ja paši braucat pēc preces, zvaniet: 25724813. Kamēr prece tiks sakomplektēta, lūdzu, gaidiet savā transporta līdzeklī - mēs ar Jums sazināsimies! Klientu serviss: 67100821; 67100822; 67100823; 67100833.

Office et Reprographie

BIROJA & REPRO KVALITĀTES PAPĪRI

Antalis piedāvā plašu, dažāda veida un kvalitātes papīru, aplokšņu un speciālo materiālu, sortimentu, pielietojumam lielos un mazos birojos vai mājsaimniecībās. Piemērots visa veida biroja tehnikai - kopētājiem, faksiem, lāzera vai tintes printeriem.

Papīri krāsainajai lāzerdrukai (31 Produkti)

Papier copieur laser couleur - Copieur Laser Couleur & Spécialités

Mūsu piedāvājumā ir papīri un materiāli, kuri īpaši piemēroti krāsainu dokumentu, prezentāciju un fotogrāfiju drukai lāzera vai tintes printeros. Šie augstās kvalitātes papīri nodrošina izcilu drukas kvalitāti gan printeros, gan kopētājos.

Produktu grupas un produkti

Uzlabotas kvalitātes biroja papīri (26 Produkti)

Papier de bureau premium

Augstākās kvalitātes biroja papīri, pieejami dažādos baltumos, gludumos un dažādu tilpummasu (bulk). Piemēroti krāsainu dokumentu un prezentāciju drukai jebkura veida biroja drukas iekārtām.

Produktu grupas un produkti

Biroja papīri no otrreiz pārstrādātām šķiedrām (2 Produkti)

Iepazīstieties ar mūsu, no ottreizējām šķiedrām ražoto, videi draudzīgo papīru piedāvājumu. Tajā atradīsiet gan materiālus, kuri piemēroti krāsainām prezentācijām un korporatīvajai komunikācijai, gan arī krāsainus papīrus iespaidīgiem drukas darbiem.

Produktu grupas un produkti

Standarta klases biroja papīri (2 Produkti)

Papier de bureau premium - Papiers de Bureau Multifonction

Papīrs, kuru jūs izmantojat, lai nosūtītu svarīgus uzņēmējdarbības vēstījumus, stāsta par jums tik pat daudz kā vārdi un attēli, kuri ir vēstījumu saturā. Tieši tāpēc mūsu biroja produktu klāstā ir augstākās kvalitātes balto, dizaina papīru un aplokšņu piedāvājums, kurš nodrošinās jūsu vajadzības augstākā līmeņa korporatīvajā komunikācijā.

Produktu grupas un produkti

Ekonomiskās klases papīri (5 Produkti)

Papiers de bureau - Papiers de Bureau Standard

Biroja papīrs ikdienas izmantošanai, ideāls faksiem un liela apjoma ofisa dokumentu izdrukām, ar labu drukas rezultātu.

Produktu grupas un produkti