Dummy Works ir slēgts 15.06.-31.07. VEICAM BEZKONTAKTA PIEGĀDES! Ja paši braucat pēc preces, zvaniet: 25724813. Kamēr prece tiks sakomplektēta, lūdzu, gaidiet savā transporta līdzeklī - mēs ar Jums sazināsimies! Klientu serviss: 67100821; 67100822; 67100823; 67100833.

Papier couché Grand Format - [Offset spécial Numérique]

NEKRĪTOTI PAPĪRI

Nekrītoti papīri un kartoni ofseta drukai. Piemēroti pasta sūtījumiem, vēstulēm u.c. korporatīvās komunikācijas materiāliem.

Uzlabotas kvalitātes (164 Produkti)

Papier Offset - Offset Premium

Klasikas, stilīgas, modernas virsmas un tekstūras veido īpašu papīra klāstu augstākā līmeņa saziņai un neskaitāmas izvēles radošiem un izsmalcinātiem drukas darbiem.

No otrreiz pārstrādātām šķiedrām (33 Produkti)

Papier Offset - Offset Recyclé

Nekrītoti papīri un kartoni ofseta drukai. Piemēroti pasta sūtījumiem, vēstulēm u.c. korporatīvās komunikācijas materiāliem.

Produktu grupas un produkti

Preprint & Laser (7 Produkti)

Papier Offset - Offset Preprint & Laser

Ja jums nepieciešams apvienot ofseta druku ar druku lāzera vai tintes printeros, iepazīstieties ar mūsu sortimentā esošiem Preprint kvalitātes papīriem. Jūsu izvēlei piedāvājam papīrus dažādās baltuma pakāpēs, dažādu tilpummasu un dažādās cenu kategorijās - korporatīvajām un pasūtījumu veidlapām, pavadzīmēm un rēķiniem, tiešajam pastam u.c.

Produktu grupas un produkti

Standarta papīri (117 Produkti)

Offset Standard

Standarta klases biroja papīru klāsts, kuri ražoti no otrreizējās pārstrādes šķiedras un ir lieliski piemēroti prezentāciju un krāsainu dokumentu drukai. Lieliska izvēle, kas palīdz realizēt vēlmi par videi draudzīgāku risinājumu biroja vidē.

Produktu grupas un produkti

Masā krāsoti (180 Produkti)

Papier Offset couleur - Offset Couleur

Intensīvi, dzīvīgi, pasteļtoņos, gaiši, moderni, klasiski... Radīti, lai dzīvi uzvertu krāsās! Mūsu nekrītoto, masā krāsoto papīru klāstā jūs atradīsiet tieši jums nepieciešamo, arī papīrus no otrreizējās pārstrādes šķiedras. Plaša izmēru un gramāžu izvēle, pieskaņots aplokšņu sortiments. Piemēroti drukai lāzera drukas iekārtās.

Produktu grupas un produkti