VISI PRODUKTI

VIZUĀLĀ KOMUNIKĀCIJA

Ir pienācis laiks būt pamanītam!
Vizuālā komunikācija ir informācijas un ideju pārvēršana vizuālā izteiksmē – skaidra, viegli pamanāma un saprotama. Jebkurš zīmola īpašnieks vēlas pievērst uzmanību un paust savu vēstījumu, kuram jābūt pievilcīgam, kvalitatīvam un ekskluzīvam. Kā?
Antalis ar lepnumu iepazīstina jūs ar plašu vizuālās komunikācijas materiālu klāstu, kurā iekļauti pazīstami zīmoli un ražotāji no visas pasaules. Vienkārši jautājiet Antalis!

Lokšņu materiāli (23 Produkti)

Izvēloties sintētiskos lokšņu materiālus, jums ir jādomā par gala pielietojumu un jāapsver, kuras materiāla īpašības ir vissvarīgākās - izskats, aizsargspēja, pamanāmība vai izturība un atkarībā no tā, jāizvēlas pareizā apdare, krāsa, biezums, izmērs, stingrība, baltums. Svarīgi ņemt vērā materiālu piemērotību dažādām drukas tehnoloģijām. Izvēlieties pareizo materiālu, un jūs būsiet pārliecināts par gala rezultātu un noteikti pārsteigsiet savus prasīgākos klientus!

Produktu grupas un produkti

Lielformāta kartoni (25 Produkti)

Lai izvēlētos piemērotāko kartonu, jums ir jādomā par gala pielietojumu un jāapsver, kuras materiāla īpašības ir vissvarīgākās - izskats, aizsargspēja, pamanāmība vai izturība un atkarībā no tā, jāizvēlas pareizā apdare, krāsa, biezums, izmērs, stingrība, baltums un drukas iespējas, jo lokšņu materiālus iespējams apdrukāt ofsetā, digitāli, sietspiedē un flekso drukas iekārtās.
Lokšņu materiālu pielietojums ir bezgalīgs – POS reklāmas un stendi, iepakojuma risinājumi, grāmatu un kompaktdisku vāki, biļetes, apsveikuma kartiņas, pastkartes. Visu to atradīsiet mūsu piedāvājumā.

Produktu grupas un produkti

Lielformāta papīri (38 Produkti)

Papel gran formato - Comunicacion visual

Papīrs joprojām ir visplašāk izmantotais materiāls saziņā. Vizuālās komunikācijas joma nav izņēmums. Apskatiet mūsu plašo papīru klāstu lielformāta digitālajai drukai!

Produktu grupas un produkti

Pašlīmējošās plēves drukai (108 Produkti)

Mūsu plašais pašlīmējošo materiālu sortiments. Vai tas būtu īstermiņa vai ilgtermiņa pielietojums, taisnas vai sarežģītas virsmas (līdz pat 3D) - mums ir materiāli, kas attaisnos jūsu cerības un ir piemēroti jūsu vajadzībām!

Lamināti (68 Produkti)

Laminaciones - Comunicación visual

Mūsu plašais laminātu sortiments ikvienai jūsu vajadzībai, lai aizsargātu drukātos attēlus, plakātus u.c. materiālus.

Produktu grupas un produkti
paperman